Porto Torres Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Porto Torres ar AFerry. Prāmji uz Porto Torres, Sardīnijā, ir pieejami no Corsica, Francijā, Itālijā un Spānijā. Jūs varat veikt prāmi uz Porto Torres no Ajaccio, Barselonu, Civitavecchia, Dženova, Marseļa, Porto Vecchio, Propriano un Toulon.

Porto Torres Ferry Kompānijas

Ferries uz un no Porto Torres tiek darbināti ar Corsica Linea, Corsica-Sardīnija Ferries, Grandi Navi VELOCI, Grimaldi Lines, La Meridionale un Tirrenia di Navigazione. Jo 6 prāmju kompānijas darbojas un no Porto Torres, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Porto Torres, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Arbatax, Cagliari un Golfo Aranci, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Prāmji ar Korsikas Linea un citi uzņēmumi, kas darbojas uz un no Porto Torres ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Porto Torres būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Porto Torres Prāmji
  • Porto Torres Prāmji
  • Porto Torres Prāmji

Par Porto Torres

Porto Torres Ziemeļrietumu populārā un vēsturiskā salā Sardīnijā, atrodas pie rietumu krastu Itālijā. Ideāls galamērķis tiem, kuri nevēlas, lai izlaistu uz kultūru, baudot piejūras brīvdienu. Šī pilsēta ir slavens romiešu un viduslaiku pagātni. San Gavino bazilika ir labi vērts apmeklēt, iepazīšanās no 11 gadsimtā, tas ir izgatavots no dārgmetālu cieto akmeņi, piemēram, marmora. Tas ir vienīgais piemērs šāda veida Sardīnijā.

Prāmji no Porto Torres

SNCM prāmji ir galvenais operators Vidusjūras savienojot Itāliju, Grieķiju un Horvātiju. No Porto Torres varat veikt SNCM prāmji uz Ajaccio un Propriano Korsikā un Marseļu dienvidos Francijā. Visi SNCM prāmji nodrošina plašu borta iekārtu, tostarp restorānu un bezmaksas iepirkšanos. Daži kuģi arī sniegt spēļu istabu, peldbaseinu, džakuzi un diskotēka.

Moby Lines prāmji nodrošina prāmju no Porto Torres uz Dženovas ziemeļos Itālijā. Moby Lines prāmji nāk ar plašu borta iekārtām. Uz kuģa Jūs atradīsiet visas Moby Lines prāmji ir bērnu spēļu laukumus, spēles telpas un restorānu telpas, kā arī virkni kabīnes un sēdvietu iespējas. Daži Moby Lines prāmji ir arī peldbaseini, a la carte restorāni un bāri.

Grimaldi Lines prāmji nodrošina prāmju no Porto Torres uz Barselonu Spānijā un Čivitavekijas Itālijā netālu no Romas. Grimaldi Lines, kas dibināta 1945. gadā, pieder viena no lielākajām flotēm daudzfunkcionālu šūpošanās un roll off automašīnu kravas kuģi pasaulē. Visi Grimaldi Lines prāmji ir lieli un plaši un piedāvā plašu pakalpojumu klāstu. Tā, piemēram, restorāniem un bāriem un bērnu spēļu laukumu kopā ar ērtām sēdvietām un privātu vannas kabīnes, ja nepieciešams.

La Meridionale (agrāk CMN) Prāmji nodrošina prāmju no Porto Torres uz Marseļu, kas Francijas dienvidos un Propriano par Francijas salas Cosrsica. La Meridionale flote sastāv no trim kuģiem uz Girolata , tad Kalliste un SCANDOLA , kuru visi veikt pēdu pasažieru, transportlīdzekļu un kravu. Uz klāja jūs atradīsiet restorānus, pastaigu klājiem, a kinoteātrus arī plašas kabīnes un atpūtas.

Grandi Navi VELOCI prāmji , kas dibināta 1992. gadā, ir itāļu prāmju operators, kas savieno Itāliju un Sicīliju ar Sardīnijas, Spānijas, Tunisijas, Maltas un Maroku. Tie darbojas iespaidīgu flote tradicionālo un kruīza prāmjiem. Tie piedāvā plašu kabīnes, ieskaitot kabīnes invalīdiem, visi ar labierīcībām. Uz klāja jūs parasti atrast pilna un pašapkalpošanās restorāni, uzkodu bārs un veikalus. Uz valdes dažiem lielākiem kuģiem jūs varētu arī atrast kino, baseinu un pat zāle. No Porto Torres, viņi iet uz vēsturisko Dženovu Itālijā.

Tātad, rezervēt prāmi no šīs skaistās Sardīnijas pilsētu Korsikā un kontinentālajā Eiropā, vienkārši un droši ar AFerry.

Porto Torress

Prāmji no Porto Torres uz ziemeļrietumu piekrastē Sardīnijā bura Dženovā Itālijā, Marseļā Francijā un Ažaksjo un Propriano salā Korsikā. Visi prāmji no Porto Torres var rezervēt viegli un droši tiešsaistē AFerry.

Porto Torres ostu iekārtām

Porto Torres osta satur visas pamata ērtības, piemēram, tualetes, reģistrēšanās un autostāvvieta, bet ļoti maz kas cits. Kaut osta neatrodas pārāk tālu no pilsētas, lai visas citas ērtības ir īsas pastaigas vai brauciena attālumā.

Darba Porto Torres

Expressway SS131 savieno pārējo Sardīnijā Porto Torres. Ir arī vilcienu satiksme ap salu, kas ļauj jums iegūt Porto Torres.

Porto Torres Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

La Meridionale

Corso Vittorio Emanuele, 19, Porto Torres, Province of Sassari, Italy

Corsica-Sardinia Ferries

Stazione marittima, Porto Torres, Italy

Grandi Navi Veloci

S. P 42 Due Mari, 134/D, 07100 Sassari, Province of Sassari, Italy

Grimaldi Lines

1 Imbarco Porto Torres, Porto Torres, Italy

Moby Lines

07100 Sassari, Province of Sassari, Italy

Corsica Linea

Porto dei traghetti, 07046, Italy

Tirrenia di Navigazione

Stazione Marittima, Porto Torres 07046, Italy