Porto Santo Stefano prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Porto Santo Stefano Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Porto Santo Stefano ar AFerry. Vietējie pakalpojumi Itālijā ir pieejami no Porto Santo Stefano uz Isola del Giglio.

Porto Santo Stefano Prāmju kompānijas

Prāmji uz un no Porto Santo Stefano darbojas Toremar. Kad jūs meklēt prāmi uz Porto Santo Stefano, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Porto Santo Stefano prāmji ar Toremar ir zināms par viņu komforts un augsts servisa līmenis, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Porto Santo Stefano būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Porto Santo Stefano prāmji
  • Porto Santo Stefano prāmji
  • Porto Santo Stefano prāmji

Par Porto Santo Stefano

Porto Santo Stefano ir ostas pilsēta uz Monte Argentario pussalas Toskānā dienvidos, uz Itālijas rietumu piekrastē. Porto Santo Stefano ir ļoti populārs brīvdienu galamērķi starptautisko tūristu un itāļi vidū, piedāvājot dzīvīgu ostu ar bāriem, kafejnīcām un brīnišķīgu panorāmas skatu. Veikt relaksējošu pastaigā pa pilsētas gleznaino vēsturisko centru un atdzesē ar dzērienu vai gelato kādā no daudzajiem bāriem un restorāniem. Kad esat atsvaidzināts, jūs varētu izpētīt uzlikšanu spāņu cietoksnis, kas celts 17.gs., lai kontrolētu ostas, vai vienkārši sauļoties uz viena no Porto Santo Stefano daudzajām pludmalēm, visi ar brīnišķīgu skatu un kristāldzidru ūdeni.

Prāmji uz un no Porto Santo Stefano

Ferries uz un no Porto Santo Stefano darbina ar Toremar Ferries, un var tikt rezervēts ar AFerry.

Toremar Ferries tika izveidota 1976. borta jūs atradīsiet gaisa kondicionēšanas un eskalatoru. Vairums prāmji arī nodrošina bāri un iepirkšanās pasāža. Vecākiem, kas ceļo ar maziem bērniem rotaļu laukumi ir noderīgs papildinājums borta iekārtām.

Porto Santo Stefano

Uz rietumu krastu Itālijā, Porto Santo Stefano ir jūras ostas pilsēta provincē Grosseto, Toskānā. Teritorija dominē nogāzes Mount Argentario. Prāmji uz Porto Santo Stefano var rezervēt ar AFerry.

Porto Santo Stefano ostu iekārtām

Porto Santo Stefano Ferry Port piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu un iespējas.

Getting Porto Santo Stefano

galvenais ceļš uz Porto Santo Stefano ir SS440, kas aizved jūs ap krastu visu salu un ved atpakaļ uz Itālijas kontinentālo daļu.

Porto Santo Stefano Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Toremar

Via Vittoria , 58019, Porto Santo Stefano GR, Italy