Porto Horta Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Porto Horta Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Porto Horta ar AFerry. Vietējie pakalpojumi Azoru salas ir pieejami no Porto Horta līdz Pico/Madalena un Porto de S. Roque.

Portu Horta Prāmju kompānijas

Prāmji uz un no Porto Horta ir vada Atlânticoline. Kad jūs meklēt prāmi uz Porto Horta, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Porto Horta prāmji ar Atlânticoline ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Porto Horta būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Porto Horta Prāmji
  • Porto Horta Prāmji
  • Porto Horta Prāmji

Par Porto Horta

Portu Horta prāmju osta atrodas uz dienvidaustrumu krastu salas Faial, viens no Azoru salām atrodamas Ziemeļatlantijas okeānā. Sala ir daļa no Azoru salu, kas ir grupa deviņām salām 850 jūdzes uz rietumiem no Portugāles Ziemeļjūrā Atlantijas okeānā. Prāmji no Porto Horta doties uz Porto de S. Roque uz Piko, cits no Azoru salām. Šis maršruts var rezervēt viegli un lēti tiešsaistē ar AFerry.

Šī pilsēta Horta mīt tikai 7000 iedzīvotāju (aptuveni). Pilsēta ir bieži izmanto kā pieturas pār jahtu, kas šķērso Atlantijas okeānu. Jūs bieži redzēt dažas fantastiskas meklē jahtas pietauvots piestātnē. Ir arī pāris muzeja pilsētā, tostarp viens, kas ir izstāde Capelinhos Volcano. Šeit jūs atradīsiet dažus neparastus fotogrāfijas 1957.gada vulkāna izvirduma Azoru salās.

Prāmji uz un no Porto Horta

Atlanticoline piedāvā gan transportlīdzekļu un kāju pasažieru prāmju pakalpojumus starp Azoru salām. Tie darbojas trīs kuģi sauc par Santorīni , Ariel un Grieķijas Wind . Uz klāja jūs atradīsiet ēdināšanas pakalpojumus, veikali un daudz ērtu sēdvietu atpūsties, izmantojot savu ceļu.

Porto Horta ostu iekārtām

Portu Horta prāmju osta ir tuvu pilsētai, lai ļauj pasažieriem viegli piekļūt vietējās ērtības, piemēram, restorānos un kafejnīcās. Pie ostas pats, jūs atradīsiet pamata iespējas, tostarp autostāvvietā.

Darba Porto Horta

Portu Horta prāmju osta ir viegli pieejama no pilsētas pa ceļam. Ja jums ir savs auto, jūs varat doties uz ostu pats, vai arī, ja jūs ceļojat ar sabiedrisko transportu, tad ikdienas autobusu pakalpojums vai taksometrs būtu jūsu labākais risinājums.

Porto Horta Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Atlânticoline

Terminal Marítimo do Porto da Horta. Angústias, Conceiçao., 9900-023, HORTA, Ilha do Faial, Portugal