Porto de S. Roque Ferries

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Porto de S. Roque ar AFerry. Vietējie pakalpojumi Azoru salas ir pieejami no Porto de S. Roque Porto Horta un Porto Velas.

Porto de S. Roque Prāmju kompānijas

Prāmji uz un no Porto de S. Roque kurus vada Atlânticoline. Kad jūs meklēt prāmi uz Porto de S. Roque, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Porto de S. Roque prāmji ar Atlânticoline ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Porto de S. Roque būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Porto de S. Roque Ferries
  • Porto de S. Roque Ferries
  • Porto de S. Roque Ferries

Par Porto de S. Roque

Porto de S. Roque atrodas uz Pico salas. Sala ir viens atrasti Azoru deviņām salām - salu grupa, kas 850 jūdzes uz rietumiem no Portugāles krasta Ziemeļatlantijas okeānā. Šī pilsēta Porto de S. Roque mīt tikai 3500 (aptuveni). Mazs ir salas nozīmīgākais ostu un zvejas ostu. Pilsētā ir muzeju par vaļu vecajā vaļu medību rūpnīcā. Šeit Jūs uzzināsiet par vaļu medībām, un to var redzēt veco apstrādes mašīnas un katli. Īsa brauciena attālumā atrodas Pico kalnu, lielākais no kalniem Azoru salās. Ja jūs darīt to uz augšu jums tiks apbalvoti ar kādu brīnišķīgu skatu.

Prāmji uz un no Porto de S. Roque

Atlanticoline piedāvā gan transportlīdzekļu un kāju pasažieru prāmju pakalpojumus starp Azoru salām. Tie darbojas trīs kuģi sauc par Santorīni , Ariel un Grieķijas Wind . Uz klāja jūs atradīsiet ēdināšanas pakalpojumus, veikali un daudz ērtu sēdvietu atpūsties, izmantojot savu ceļu.

Porto de S. Roque ostu iekārtām

Porto de S. Roque prāmju osta ir ļoti pamata un ir vienkārši kaut kur, lai pārietu un izslēgt prāmja.

Getting Porto de S. Roque

Porto de S. Roque prāmju osta var viegli piekļūt, izmantojot ceļiem. Ir viens galvenais ceļš, kas apriņķo salu un otru, kas izcirtņi pa vidu. Pat no tālākās punkta salas tas aizņems tikai pusstundu, lai sasniegtu ostā. Ja jums nav auto, tad autobusu vai taksometru būtu nākamais labākais risinājums, lai iegūtu uz un no ostas.

Porto de S. Roque Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Atlânticoline

Porto da Sao Roque, Cais do Pico, 9940 - Sao Roque do Pico, Ilha do Pico, Portugal