Portland Maine Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Portland Maine ir neliela piejūras pilsēta, ļoti piesātināts ar restorāniem, bāriem, teātriem un veikaliem. Jums nebūs ceļot ļoti tālu piedzīvot kaut ko jaunu un unikālu Portland Maine, un no jūras veltēm pieejamā kvalitāte piesaista cilvēkus no visām pasaules malām. Zemāk jūs varat atrast visu Portland Maine prāmju grafiku, ceļā pavadīto laiku, kā arī mūsu labākās cenas.

  • Portland Maine Prāmji
  • Portland Maine Prāmji
  • Portland Maine Prāmji

Prāmji uz Portland Maine

Nova Star Cruises darbojas pavisam jaunu, state-of-the-art kruīza prāmis, kas var kuģot ar maksimālo ātrumu 21 mezgli.

uz kuģa ar Nova Star Cruises tur ir daudz ko darīt. Jums ir iespēja izvēlēties, ēdnīcās, vai jūs vēlaties baudīt izsmalcinātus ēdienus un paķert kaut ko ātru un garšīgu, kā arī borta krogs pasniedz vietējos amatniecības alus krāna. Izklaides iespējas ietver borta kino, kazino, pilna servisa spa un a bērnu rotaļu laukums.


Portland Maine ostu iekārtām

prāmju osta atrodas centrā Portland Maine , lai jūs esat tikai īsas pastaigas vai brauciena attālumā no visām ērtībām, jums ir nepieciešams, ar daudzām viesnīcām, restorāniem bankām un veikaliem tuvumā.


Darba Portland Maine

prāmju osta ir tikai nedaudz vairāk nekā stundas brauciena attālumā no Portlendas Starptautiskā Jetport , kas piedāvā savienojumi ar citām lielākajām pilsētām Amerikas Savienotās Valstis.

Kā jūs varētu gaidīt, ka automaģistrāles ASV uztur augstā līmenī, un kas ceļo ar automašīnu, ir ļoti viegli. To vienmēr var būt vērts plānot savu maršrutu, kā iepriekš, lai izvairītos no maksas ceļiem.

Portland Maine ir savienots Boston ar dzelzceļa pakalpojumu darbojas 5 reizes dienā. Brauciena laiks ir aptuveni 2,5 stundas.


Lietas, kas darīt Portland Maine

Portland Mākslas muzejs ir plaša mākslas kolekciju un nacionāli atzītas izstādes. Jūs atradīsiet amerikāņu un Eiropas mākslas, kā arī ikonu vietējos darbus laikā Maine.

Portland Maine ir labi zināms, jūras veltes, un tur ir daudz saprātīgu cenu restorāniem pieejams jums. Jūs atradīsiet kombināciju izsmalcinātus ēdienus, zemniecisks virtuvi un ātrās uzkodas, iespējas, lai atbilstu jebkuru notikumu.

Portland Observatorija ir atvērts katru dienu vasarā, un ekskursijas paiet aptuveni 45 minūtes. Ekskursiju piedāvā iespaidīgu skatu uz aizņemts ostas un ieskatu tās vēsturi un kultūras mantojumu, kā svarīgu simbolu pilsētas jūras kultūru.


Kad apmeklēt Portland Maine

Portland Maine tradicionāli ir lielāks iedzīvotāju vasarā, un vēl daudz vairāk tūristu, jo tas ir daudz ērtāk vieta. Tur bieži vien sniega vētras ziemā un, lai gan ceļi bieži uzart, jums ir pievērst uzmanību laika ziņas, pirms jūs galvu ārā. Šajā vasarā, Portland Maine pārvēršas skaistā piejūras pilsēta ir pazīstama - pilsēta ir vairāk krāsu, siltas temperatūras un saules, un visi skati var baudīt bez briesmām sniega.


Rezervējiet Portland Maine prāmi šodien vienkārši un droši ar AFerry.

Par Portland, Maine

Portland ir visvairāk apdzīvotā ASV pilsēta valstī Menas. No Portland osta atrodas centrā pilsētas ir lielākais tonnāža ostas New England, kā arī liela ostas austrumu krastu ASV. Prāmju ostas nodrošina saiti uz Yarmouth, Nova Scotia Kanādā.

Portland Maine Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Northumberland & Bay Ferries

12 Ocean Gateway Pier Portland ME,, 04101, USA

Nova Star Cruises

14 Ocean Gateway Pier Portland, ME 04101, USA