Portavadie Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Atrodas krastos Loch Fyne, Portavadie ir grezns galamērķis ar stilīgu un modernu izmitināšanu un fantastisku jūras veltes. Zemāk jūs varat redzēt, prāmju grafiki visiem maršrutiem uz un no Portavadie un atlases labāko cenu mūsu klienti ir atrasts nesen.

  • Portavadie Prāmji
  • Portavadie Prāmji
  • Portavadie Prāmji

Prāmji uz un no Portavadie

Caledonian MacBrayne (CalMac ) Prāmji darbojas mazu, videi draudzīgu hibrīda kuģiem attiecībā uz reisiem no Portavadie. Saimniecība uz klāja ir ierobežots, jo brauciena laiks ir īss.


Portavadie ostu iekārtām

Visas ērtības atrodas netālu no pilsētas Tighnabruaich, kas atrodas 5 jūdzes uz austrumiem no Portavadie.


Nokļūšana Portavadie osta

Ar auto
No Glāzgovas Portavadie ir viegli pieejama aptuveni 2 stundas. Veikt M8, M898 un A82 līdz Tarbet, tad ar A83 pret Cairndow līdz izslēgt par A815 un A886 leju līdz Clachan no Glendaruel. Pēc tam, kad iet caur pilsētu, jūs varat izslēgt uz A8003 kas novedīs līdz Portavadie.


Par Portavadie

Portavadie bija mazs ciemats tikai 5 māju, līdz tā tika rekonstruēta kā piestātnes, atpūtas un spa kūrortu 2010. Tagad jūs atradīsiet greznus numurus un Superb jūras veltes restorāni skaistā vidē, ka konkurenti Scottish Highlands.

Rezervējiet prāmi uz Portavadie no Tārberta Loch vienkārši un droši ar AFerry.

Portavadie Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Caledonian MacBrayne

Portavadie, By Tighnabruaich, Argyll , PA21 2DA, Scotland