Osta Airlie Ferries

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Airlie osta ir butika piestātne Queensland kalpo galvenokārt kā bāzi, no kuras izpētīt Vasarsvētku salām un Lielo Barjerrifu. Kruīza Vaitsundeisa piedāvā prāmju pakalpojumus no ostas Airlie līdz Daydream Island, Hamilton Island Marina, Vasarsvētku salu un Lielo Barjerrifu. Zemāk jūs varat atrast visu ostā Airlie prāmju grafiku, ceļā pavadīto laiku, kā arī mūsu labākās cenas.

  • Osta Airlie Ferries
  • Osta Airlie Ferries
  • Osta Airlie Ferries

Prāmji uz un no ostas Airlie

Kruīza Vaitsundeisa ir flote ātrgaitas katamarāniem apkalpo dažādus salām Whitsundays.

Katram kuģim piedāvā plašas dzīvojamās istabas ar gaisa kondicionētāju, ārā klājiem baudīt skatu iespaidīgu salu (un pat vaļi dažos gadalaikos). Borta bāri ir pieejami ar ērtām sēdvietām un dažādas atspirdzinājumi ir pieejami arī.

Rezervējiet prāmis no ostas Airlie šodien vienkārši un droši ar AFerry.


osta Airlie ienākšanu ostā un iziešanu

Lielākā naktsmītne Airlie atrodas pastaigas attālumā no ostas, padarot iebraukšanas un izbraukšanas ļoti viegli.


Par Airlie

Airlie ir veidota ap jahtu un tur ir daudz skaistu laivu novietnes, kurā jūs varat palikt, ar skatu uz piestātni un uz jūru. Gar jūras krastā ir dažādi restorāni, bāri un mazumtirdzniecības vietās.

Airlie ir labi novietots uz krastu Queensland padarot to par fantastisku bāzi, lai izpētītu Vasarsvētku salām un Lielo Barjerrifu.

Osta Airlie Karte

Skatīt karti

Ostu adreses