Port Hardy Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Port Hardy ir pilsēta uz Vancouver Island, British Columbia, Canada. Osta ir vārti tiem iepazīt Vankūveras salas, jo tā piedāvā savienojumus starp salu un krastu Kanādā. Port Hardy ir arī āra entuziasti patvērums visa gada garumā. Ir lieliskas niršanas iespējas ārpus salas, kā arī makšķerēšana, pārgājienu un dabas smērēšanās. Ir arī veikali, restorāni un mākslas galerijas, lai izklaidētu jūs. Prāmji no Port Hardy doties Bella Bella, Klemtu un Prince Rupert. Jūs varat rezervēt prāmi ar AFerry

  • Port Hardy Prāmji
  • Port Hardy Prāmji
  • Port Hardy Prāmji

Par Port Hardy

Port Hardy atrodas uz ziemeļu galu Vancouver Island, British Columbia, Canada. Tas ir sākuma punkts Cape Scott Provincial Park, North Coast Trail un BC jūras Trail. Port Hardy sākotnēji tika nosaukts pēc viceadmirālis sers Thomas Masterman Hardy, kurš bija kapteinis H.M.S. Victory. Port Hardy ir sadraudzības ar Numata Japānā.

Port Hardy Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

BC Ferries

6800 Highway 19, Port Hardy, BC V0N 2P0, Canada