Ostu Askaig Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

  • Ostu Askaig Prāmji
  • Ostu Askaig Prāmji
  • Ostu Askaig Prāmji

Par ostu Askaig

Port Askaig, uz burvīgās un vēsturiskās salas Islay Skotijā, ir ne vairāk kā dažas mājas, veikals, degvielas uzpildes stacija, glābšanas stacijas un viena viesnīca. Kad laiks ir aptuvens, jo tas ir aizsargātā stāvoklī, Port Askaig dažreiz izmanto kā alternatīvu prāmju ostas ar prāmji, kas parasti iet uz Portelena.

Port Askaig ir otrais galvenais prāmju osta salā Islay piedāvā dienas braucieniem Colonsay un Oban reizi nedēļā vasarā. Oban ir galvenais mezgls visiem transporta sakarus rietumos Highlands un salām.

Port Askaig ir lieliska vieta, lai izvairītos no slodzes un deformācijas, ikdienā uz cietzemi. Tieši pirms tie sasniedz Port Askaig jūs varat redzēt magnficent Dunlossit House, salas mājas miljardieris komersants baņķieris un zemes īpašnieku Bruno L Schroder.

Port Askaig Karte

Skatīt karti

Ostu adreses