Poros Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Poros Maršruti

 • Ermioni līdz Poros / Poros līdz Ermioni
  2 šķērsošana katru dienu
  55 min
 • Hydra līdz Poros / Poros līdz Hydra
  3 šķērsošana katru dienu
  30 min
 • Piraeus līdz Poros / Poros līdz Piraeus
  3 šķērsošana katru dienu
  1 h
 • Porto Heli līdz Poros / Poros līdz Porto Heli
  2 šķērsošana katru dienu
  1 h 35 min
 • Spetses līdz Poros / Poros līdz Spetses
  3 šķērsošana katru dienu
  1 h 20 min

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Poros ar AFerry. Jūs varat izmantot Poros ņemt prāmjus ap Saronika salām, kā arī. Vietējie pakalpojumi Saronika salās ir pieejami no Poros līdz Hydra kamēr prāmji prom no Saronika Islands bura Methana un Piraeus.

Poros prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Poros ir vada Grieķijas Seaways un Saronika prāmjiem. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Poros, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Poros, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Poros prāmji ar Hellenic Seaways un Saronika Ferries ir zināms par viņu komforts un augsts servisa līmenis, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Poros būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

 • Poros Prāmji
 • Poros Prāmji
 • Poros Prāmji

Par Poros

Poros sala ir lieliska vieta, ja jūs nevēlaties ceļot pārāk tālu no Atēnām. Sala ir mierīga un ir visas raksturu un šarmu tipisku Grieķijas salas. Bāri un kafejnīcas Poros visi piestātnes ļaujot Jums baudīt skaistumu krasta, kamēr jūs baudīt klusumu maltīti kādā no vietējiem restorāniem. Vērojot saule iet uz leju, ir ļoti populārs gan tūristi, gan vietējie iedzīvotāji.

Ir daudz ko darīt Poros. Vai jūs vēlaties baudīt vietējo ēdienu, sarunāties pa kafiju vai gozēties godībā saulrieta, jūs varat darīt to visu un vēl jo Poros. Neatkarīgi no maršruta esat lietojis vai no Poros, esat pārliecināts, lai būtu liels ceļojums ar šo grieķu prāmju kompānija.

Prāmji uz un no Poros

Hellenic Seaways ir viens no pazīstamākajiem grieķu prāmju uzņēmumiem. Papildus parastajiem prāmjiem, uzņēmums arī vada katamarānu tipa kuģiem un ātri prāmjiem, kas bieži vien var būt līdz pat 50% ātrāk nekā parastās prāmjiem. Tas nozīmē, ka jūs varat salu hop pāri Grieķijas salām, un ir vēl vairāk laika, lai baudīt savu galamērķi. Jūs atradīsiet to prāmji ir moderni un sniedz pilnu pakalpojumu klāstu uz klāja.

Saronika Prāmji iet flote četriem kuģiem; uz Phivos , Archaeos , Apollon Hellas un Poseidon Hellas . Katrs kuģis ir aprīkots ar ērtiem krēsliem, bāri apkalpo karstos un aukstos dzērienus un uzkodas, un daudz ir atklāts klājs piedzīvot lielisku skatu uz Grieķijas salām un skaisto okeānu.

Poros prāmju osta Services

Poros prāmju osta piedāvā virkni pakalpojumu un iekārtu pasažieriem.

Poros Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Hellenic Seaways

Akti Kalomoiras, 18020 Poros, Saronic Islands, Greece

Saronic Ferries

Akti Kalomoiras, 18020 Poros, Saronic Islands, Greece