Poros Kefalonia Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Poros prāmju osta atrodas Kefalonijas, un tas ir mazākais ostas uz salas. Prāmji no Poros bura Killini Grieķijā ar operatoru Jonijas prāmji. Jūs varat atrast sarakstu ar burāšanas laiku un izbraukšanas zem līdzās sarakstu mūsu labāko cenu

Ja meklējat salas Poros, lūdzu, apmeklējiet mūsu Poros salu prāmji .

  • Poros Kefalonia Prāmji
  • Poros Kefalonia Prāmji
  • Poros Kefalonia Prāmji

Prāmji no Poros

Levante Prāmji darbojas flote trim kuģiem; uz Fior Di Levante , tad Mare di Levante un Speedrunner III . Katram kuģim ir pilnībā gaisa kondicionēti un aprīkoti ar ērtām atpūtas ar televizoriem un WiFi, āra sēdvietas un uzkodu bāru, ēdienu un atspirdzinošus dzērienus.


Par Poros

bāri un kafejnīcas Poros visi piestātnes ļaujot Jums baudīt skaistumu krasta, kamēr jūs baudīt klusumu maltīti kādā no vietējiem restorāniem. Vērojot saule iet uz leju, ir ļoti populārs gan tūristi, gan vietējie iedzīvotāji.

Ir daudz ko darīt Poros. Vai jūs vēlaties baudīt vietējo ēdienu, sarunāties pa kafiju vai gozēties godībā saulrieta, jūs varat darīt to visu un vēl jo Poros.

Lai ko maršruta esat lietojis vai no Poros, esat pārliecināts, lai būtu liels ceļojums ar šo labi zināms prāmju kompānija.

Poros Kefalonia Karte

Skatīt karti

Ostu adreses