Porec Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Porec ar AFerry. Prāmji uz Porec, Horvātijā, ir pieejami no Itālijas. Jūs varat veikt prāmi uz Porec no Venēcijas.

Porec Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Porec ir vada Atlas Kompas un Venezia. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Porec, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Poreča, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Hvar, Mali Losinj un Novalja, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Porec prāmji ar Atlas Kompas un Venezia ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Porec būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Porec Prāmji
  • Porec Prāmji
  • Porec Prāmji

Par Porec

Porec prāmju osta atrodas uz Istrijas pussalas Horvātijā. Porec prāmju osta atrodas uz ostu, kas ir dabiski aizsargāts no jūras, salas Sveti Nikola (Saint Nicholas). Porec ir mājvieta 6. gadsimta baziliku. Pati pilsēta ir gandrīz 2000 gadus veca un ir bijusi svarīga daudziem secīgiem impēriju no romieši par.

Rezervējiet prāmi uz Venēciju no viena dārgakmeņi Horvātijas skaistās ziemeļu piekrastē, vienkārši un droši ar AFerry. Jūs varat salīdzināt un atrast lētāko prāmja braucienu pieejami no Porec ar mūsu viegli izmantot rezervācijas formu.

Prāmji uz un no Porec

Atlas Kompass darbojas divas modernas kuģus ar āra klājiem, gaisa kondicionieri, atpūtas zonu un bāru, atspirdzinošus dzērienus un uzkodas. Beznodokļu iepirkšanās ir pieejama kuģa.

Venezia Lines ir galvenais prāmju kompānija, kas darbojas starp Itāliju un Horvātiju, kā arī starp Itāliju un Albāniju. Venezia Lines ir flote trīs ātrgaitas katamarāniem ar jaunākajām gaisa spilvena tehnoloģijām. Šie amatniecība ir neticami ātrs, bet arī stabils, kas nozīmē, ka braucieni ir comfortbale un relaksējoša.

Commodore Cruise kuģis, uz Fast Motor Boat Dora ir divi stāvi ar aviokompāniju stila sēdvietas, gan pilnīgi gaisa kondicionieri, kas palīdzēs jums atpūsties uz jūsu ceļojums. Tālāk ir divi borta bāri, viens iekšpusi un vienu no ārpuses uz sauļošanās terases.

Porec ostu iekārtām

Porec ir pamata ostas iekārtām. Lūdzu, ņemiet vērā, ka prāmji no Porec tikai spēj veikt kāju pasažierus.

Nokļūšana Porec

Ir aptuveni četri autobusi dienā līdz Porec no Zagrebas, kas ir Horvātijas galvaspilsēta.

Porec Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Atlas Kompas

Obala marsala Tita 6, , 52440, Porec, Croatia

Commodore Cruises

Poreč, 52440, Croatia

Venezia

Porec Dock, 52440, Croatia