Poole Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Poole Maršruti

Rezervējiet prāmi uz Poole ar AFerry. Prāmji uz Poole, Anglijā, ir pieejami no Francijas un Normandijas salām. Jūs varat veikt prāmi uz Poole no Cherbourg, Gērnsijas un Džersijas.

Poole prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Poole darbina ar Brittany Ferries un Condor Ferries. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Poole, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Poole, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī rezultāti par līdzīgiem ostām, piemēram, Plymouth, Portsmouth un Weymouth, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Poole prāmji ar Brittany Ferries un Condor Ferries ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Poole būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Poole Prāmji
  • Poole Prāmji
  • Poole Prāmji

Par Poole

Otrā pasaules kara laikā, Poole bija viens no izbraukšanas ostas par sabiedroto iebrukuma Normandijā, kas notika par D-Day. Mūsdienās tas ir izbraukšanas ostas vismierīgākajā satiksmes pasažieru prāmju un mazo yauchts.

Poole ir uz dienvidu krastā Anglijas grāfistes Devon, un ir populārs tūrisma galamērķis, pateicoties savām pludmalēm un rosīgā pilsētas centra. Jūs varat salīdzināt un atrast lētāko prāmja braucienu pieejami no Poole ar mūsu viegli izmantot rezervācijas formu. Trīs prāmju kompānijas darbojas no Poole - Condor Ferries, Brittany Ferries un LD Lines. Zemāk jūs varat atrast visu Poole prāmju grafiku, ceļā pavadīto laiku, kā arī mūsu labākās cenas.

Prāmji uz un no Poole

Condor Prāmji ir vienīgais operators, lai nodrošinātu auto prāmju satiksmi uz Normandijas salām no Apvienotās Karalistes. Atiešanas no Poole līdz Gērnsijas un Džersijas ir sezonas - parasti runnning no aprīļa līdz oktobrim, un no Poole St Malo no maija līdz septembrim. Šie Channel Island prāmji pieslēgties arī St Malo Francijā. Condor Prāmji ir moderni un labi aprīkoti. Visi Condor prāmji ir dažādi bāri un restorāni. Uz to ātri kuģiem jūs atradīsiet pašapkalpošanās kafejnīcas un uzkodu bāri. Viņu lielāki parastie kuģi ir arī pilnu restorāni.

Brittany Ferries darboties prāmjus uz Angliju, Franciju, Īriju un Spāniju, un ir tirgus līderis Lamanša rietumu. No Poole, Bretaņa Prāmji doties Cherbourg ziemeļrietumu Francijā. Brittany prāmji "flote ir viens no modernākajiem uz kanālu. Borta iekārtas ietver ērtas atpūtas zonas, piekļuve internetam un plašu bāriem un restorāniem. Dažos lielākiem kuģiem jūs varat atrast arī kinoteātri, bērnu izklaides un pat naktsklubos.

Poole ostu iekārtām

Ir kolekcija iekārtu, tostarp restorāni, kafejnīcas, licencētu bāru un pilnu tualetes telpas, tostarp pieejamību invalīdiem.

Nokļūšana Poole

Ja esat lietojis M27, tas iet ārā un kļūst A31. Tas jūs aizvedīs pa labi uz centru Poole.

Poole Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Brittany Ferries

New Harbour Road, Poole, Dorset, BH15 4AJ, United Kingdom

Condor Ferries

The Passenger Terminal, New Harbour Road South, Hamworthy, Poole, Dorset, BH15 4AJ, United Kingdom

LD Lines

New Harbour Road, Poole, Dorset, BH15 4AJ, England