Ponza Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Ponca Maršruti

Rezervējiet prāmi uz Ponza ar AFerry. Vietējie pakalpojumi Itālijā ir pieejami no Ponza uz Terracina.

Ponca Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Ponza kuras ekspluatē pēc NLG. Kad jūs meklēt prāmi uz Ponza, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Ponca prāmji ar NLG ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Ponza būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Ponza Prāmji
  • Ponza Prāmji
  • Ponza Prāmji

Par Ponza

Ponca ir lielākais no Itālijas Pontijas salām un atrodas Tirēnu jūrā pie rietumu krastu Itālijā. Vasaras mēnešos Ponca ir populārs galamērķis romieši, kuri vēlas, lai izvairītos no karstuma kapitāla. Pusdienas uz svaigas jūras veltes skaistajā pasteļa krāsas ēkas, kas ieskauj ostas ir īpaši populārs. Gleznainais osta, kas parasti tiek piepildīta ar maziem zvejas kuģiem, kas ieskauj restorāni, kafejnīcas, maiznīcas un Zivju veikali. Peldēšanās salas kristāldzidrajā ūdenī ir arī populārs, un daži no viegli pieejama pludmalēm var kļūt diezgan aizņemts vasarā.

Ponca ciešā tuvums Itālijas galvaspilsētā nozīmē, ka sala ir populārs getaway galamērķis tiesības ceļš no seniem laikiem līdz mūsdienām. Imperial reizes, muižniecība būvēts greznas villas uz salas, izmantojot savu skatījumu, kā viņi atviegloti peldbaseinos izcirsts no klints. Pēc krišanas impērijas, sala bija pamesta un netika neapdzīvota līdz 1734, kad Charles III Spānijas - brīdī, Itālijas dienvidos valdīja Bourbon dinastija -. Dibināta Porto

Īrēju nelielu laivu jo Ponza ir īpaši laba ideja, ja jūs vēlaties, lai izvairītos no vasaras pūļus, un viss, kas jums nepieciešams, ir parasta autovadītāja apliecība. Kad esat off pēc pāris īsu instrukciju, jūs esat brīvi, lai izpētītu neskarto piekrasti un meklēt savas privātās gabalu paradīze.

Tātad, rezervēt prāmi no Itālijas "slepenā" salas, vienkārši un droši ar AFerry

Prāmji uz un no Ponza

SNAV prāmji ir galvenais prāmju uzņēmums Vidusjūras savienojot Itāliju, Grieķiju un Horvātiju. No Ponza, SNAV prāmji iet uz Neapoli, Casamicciola uz salas Ischia un arī Ponca kaimiņu salas Ventotene. SNAV ir jaunākais un ātrākais flote Vidusjūrā lielākoties veido zemūdens spārniem un katamarāni spēj lielā ātrumā, vienlaikus piedāvājot ērtas ceļojumos. Visi SNAV katamarānu un zemūdens spārniem ir kafejnīcas un uzkodu bāri uz kuģa.

Ponca ostu iekārtām

Ponza osta nav liela osta un tādēļ plašas telpas, nav nepieciešamas. Tomēr ir daudzas kafejnīcas, bāri un restorāni tuvējā apkārtnē.

Darba ostai Ponza

Par ostas adresi var atrast pa labi. Ostas un ostas zona, vienkārši sauc par "Porto" ir viegli atrodams, un kā lielākā daļa salu ir saistīts ar ceļu tīklu, osta ir viegli nokļūt ar automašīnu. Porto ir lielākais norēķinu uz salas. Jūs varat salīdzināt un atrast lētāko prāmju šķērsošanas pieejami no Ponza ar mūsu viegli izmantot rezervācijas formu.

Ponca Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

SNAV

Banchina Molo di Fazio , I - 04027 Ponza , Italy