Ponta Delgada Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Ponta Delgada ar AFerry. Vietējie pakalpojumi Azoru salas ir pieejami no Ponta Delgada uz Terseira/P. Vitoria.

Ponta Delgada Prāmju kompānijas

Prāmji uz un no Ponta Delgada ir vada Atlânticoline. Kad jūs meklēt prāmi uz Ponta Delgada, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Ponta Delgada prāmji ar Atlânticoline ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Ponta Delgada būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Ponta Delgada Prāmji
  • Ponta Delgada Prāmji
  • Ponta Delgada Prāmji

Par Ponta Delgada

Ponta Delgada atrodas uz Sao Miguel salā. Sala ir viens atrasti Azoru deviņām salām - salu grupa, kas 850 jūdzes uz rietumiem bagātība Portugāli Ziemeļatlantijas okeānā. Ponta Delgada ir iedzīvotāju 70.000 cilvēku (aptuveni), padarot to par vienu no lielākajām pilsētām Azoru salām. Pilsēta piedāvā nebeidzamu piejūras promenādi un apdullināšanu viedokli. Ir daudz veikalu, kafejnīcu un restorānu, no kuriem izvēlēties. Uz austrumiem jūs atradīsiet skaistu pludmali. Varat arī pāriet uz tūristu vilcienu, kas darbojas jau kopš 2001. gada, kas jūs aizvedīs uz ērtu ekskursija vēsturisko pilsētu.

Ponta Delgada ostu iekārtām

Ponta Delgada prāmju osta ir galvenais prāmju ostas. Pilsēta atrodas tieši pie ostas, un varēs rūpēties par visām jūsu vajadzībām, pirms iekāpšanas prāmī.

Nokļūšana Ponta Delgada

Ponta Delgada prāmju osta var viegli piekļūt, izmantojot ceļiem . Autobuss kursē katru dienu ap salu un taksometri ir pieejami arī tad, kad nepieciešams.

Ponta Delgada Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Atlânticoline

Terminal Marítimo das Portas do Mar, Avenida Infante D. Henrique, 9500, Ponta Delgada, Ilha das Flores, Portugal