Pomorie Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Pomorie ir skaista pilsēta sēžot uz akmeņainas pussalas dienvidu daļā Bulgārijas Melnās jūras piekrastē. Viens no galvenajiem objektiem zīmēšanas cilvēkus Pomorie ir 5km gara pludmale. Prāmji uz Pomorie ir pieejami ar Bulgāriju Fast Ferry, buru no Nesebras un Sozopol, arī Bulgārijas Melnās jūras piekrastē.

  • Pomorie Prāmji
  • Pomorie Prāmji
  • Pomorie Prāmji

prāmjus Pomorie

Bulgārija Fast Ferry izmanto ātrgaitas zemūdens spārniem prāmjus un nodrošina gaisa kondicionieri ir atpūtas zona ar tirdzniecības automāti uzkodām. Uzņēmums lepojas nodrošinot aizraujošu pieredzi kuģa pasažieriem, radot sajūtu, "peldošs virs ūdens". Darbinieki uz klāja ir ļoti zinoši, un esam priecīgi atbildēt uz visiem jautājumiem par apgabalā jūs apmeklējat.

Pomorie ostu iekārtām

Pomorie pilsēta ir balstīta ap ostu, tāpēc tas ir tikai īsa gājiena attālumā uz pilsētu, lai atrastu bankas, bankomāti, un interneta kafejnīcas.


Nokļūšana Pomorie

Ja Jums ir vai Nesebra vai Sozopol tuvumā, bulgāru Fast Ferry ir līdz šim ātrākais veids, kā sasniegt Pomorie. Jūs ieradīsieties uz sliekšņa pilsētas ar visām ērtībām pastaigas attālumā.

Ja ceļojat ar automašīnu, galvenais ceļš E87 iet paralēli ar krasta ļauj jums sasniegt Pomorie ērti no jebkuras vietas uz austrumu pusē Bulgārijā. No Sofijas kapitāla Bulgārijas, A1 ceļš ved tieši uz Burgas, tikai uz dienvidiem no Pomorie. Tomēr ir 6 stundu brauciena attālumā, un daudz ātrāk lidot uz Burgasas lidostas, ja jūs meklējat, lai paliktu uz krastu.


Lietas, kas darīt Pomorie

Pomorie ezers esot piemīt dziednieciskas īpašības, no dubļiem, kas atrodas zem. Tas ir vislabāk redzams vasarā jo īpaši tādēļ, ka ir Birdy svētnīca tuvumā, kas ir vērts apmeklēt. Kaut iecienījuši tūristi, ezers atrodas lauku apvidū ar daudziem vietējiem ģimenes uzņēmums kafejnīcās, kas ļauj izjust autentisku bulgāru kultūru.

Pateicoties dziednieciskajām īpašībām, dubļiem un klātbūtni dabīgā minerālūdens Pomorie jau sen piesaista cilvēkus meklē spa ārstēšanu, kas ir pieejama lielākajā daļā viesnīcas teritorijā. Ir daudz kūrvietām un veselības centri visā pasaulē, bet tie var pretendēt uz dabiskās dziedināšanas priekšrocības pieejamajiem Pomorie?

pludmale ir viena no Pomorie lielākajiem aktīviem. Garš un smilšaina, ar nelielu ne plūdmaiņas, tas ir ideāls relaksējoša, papildināšanas iedegumu, kamēr kļūst iestrēdzis uz labu grāmatu. Tomēr, ja relaksējoša nav jūsu lieta, ir ūdens sporta pieejami jūrā.


Kad apmeklēt Pomorie

Pomorie vislabāk pieredze vasarā, kur gaisa un ūdens temperatūra ir augstāka, un jums ir gandrīz garantēta sauli. Bulgāru Fast Ferry ilgst visu vasaru dod jums piekļuvi Nessebar un Sozopol, šīs biļetes var rezervēt pa AFerry.

Rezervējiet Pomorie prāmi šodien vienkārši un droši ar AFerry.

Par Pomorie

dienvidaustrumu Bulgārija atrodas pilsētu sauc Pomorie ar savu piejūras kūrortā. Pomorie atrodas uz akmeņainas pussalas Burgasas līča dienvidu Bulgārijas Melnās jūras piekrastē.

Pomorie Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Bulgaria FastFerry

66 Knyaz Boris I st., Pomorie 8200, Bulgaria