Polferries Prāmji

Polferries Prāmji
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Ar AFerry jūs varat pasūtīt Polfererries no Polijas uz Zviedriju. Jūs varat pasūtīt prāmjus no Gdaņskas uz Stokholm, vai, precīzāk Nynashamn, kas ir tikai stundas brauciena attālumā no galvaspilsētas ar automašīnu vai autobusu.

Jūs varat pasūtīt arī prāmji no Swinoujscie uz Ystad, kas ir tuvu Malmo.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija ne vēlāk kā 90 minūtes pirms izbraukšanas.

Maršruti:
4
Īsākais šķērsojums:
Swinoujscie - Ystad
6 h 30 min
Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

Polferries Prāmji Maršruti

  Par Polferries

  Polferries ir lielākais prāmju operators Polijā, un tika izveidota 1976. uz kuģa, jūs atradīsiet Polferries floti mūsdienu kuģiem ir lieliskas ērtības, ieskaitot veikaliem, kafejnīcām, restorāniem un bāriem, kas nozīmē jebkuru . brauciens ar Polferries neizbēgami ir ērti un bez stresa

  Polferries darbojas trīs prāmju par saviem maršrutiem:

  • Kuģis: Baltivia
   Maršruta: Gdaņska - Nynashamn

   Features:
   istabā par 244 pasažieriem. Saule klāja. Lift (lifts). Dažādas klases plašas kajītes, ieskaitot kabīnes invalīdiem. Aeoroplane tipa sēdekļi. Kafetērija. Kafijas bārā. Veikals. Lazarete. Dušas. Invalīdu tualetes.

  • Kuģis: Skandināvija
   Maršruts: Gdaņska - Nynashamn

   Features:
   telpa 1816 pasažieriem. Panorama bar. Lift (lifts). Bārs. Saule bar. Kino. Dažādas klases plašas kajītes, ieskaitot kabīnes invalīdiem. Aeoroplane tipa sēdekļi. Kafetērija. Restaurant. Casino. Naudas maiņa termināls. Cafe. Veikals. Kosmētikas veikals. Confererence telpa. Lazarete. Dušas. Invalīdu tualetes.

  • Kuģis: M/F Vāveles
   Maršruts: Swinoujscie - Ystad

   Features:
   numurs 1000 pasažieriem. Saule klāja. Pašapkalpošanās restorāns. Disco. Lift (lifts). A la carte restorāns. Grila bāri. Kino/konferenču telpa. Dažādas klases plašas kajītes, ieskaitot kabīnes invalīdiem. Aeoroplane tipa sēdekļi. Kafijas bārā. Naudas maiņa termināls. Cafe. Veikals. Lazarete. Invalīdu tualetes.

  2008. Polferries tika piešķirts sertifikāts Leader Polijas tūrisma ar ikmēneša tūrisma industrijas žurnāls Travel Market . Šī prestižā balva netiek piešķirta daudz un atspoguļo patiesu kvalitātes zīmogu.