Pula Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Pula ar AFerry. Prāmji uz Pula, Horvātijā, ir pieejami no Itālijas. Jūs varat veikt prāmi uz Pula no Venēcijas.

Pula prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Pula tiek vada Atlas Kompas un Venezia. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Pula, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Pula, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Hvar, Mali Losinj un Novalja, lai palīdzētu jums atrast labākos laikus un cenas, lai atbilstu jūsu plāniem.

Pula prāmji ar Atlas Kompas un Venezia ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Pula būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Pula Prāmji
  • Pula Prāmji
  • Pula Prāmji

Par Pula

Pula ir piejūras pilsēta galu Horvātijas Istras pussalā. Pula, kā arī ir burvīgs tūrisma galamērķis pats par sevi - slavens romiešu amfiteātris kas datētas 1. gadsimta pirms mūsu ēras, ir arī labi savienota ar pārējo valsti. Ostas pati atrodas netālu no pilsētas centra un netālu no galvenajiem autoceļa A9 maršruta 66 nozīmē, ka vietās, piemēram, Porec, Novigrad un Rijeka ir viegli pieejami.

Pilsētā vēsturiski koncentrējas uz vīna darīšanas procesā, makšķerēšana un kuģu būve tās ekonomikai un daudziem paliekas šajās nozarēs joprojām ir redzamas. Ir vērts laiku, lai paskatīties uz pilsētu un tās daudzajām skaistajām vēsturiskajām ēkām.

Prāmji uz un no Pula

Atlas Kompass darbojas divas modernas kuģus ar āra klājiem, gaisa kondicionieri, atpūtas zonu un bāru, atspirdzinošus dzērienus un uzkodas. Beznodokļu iepirkšanās ir pieejama kuģa.

Commodore Cruise kuģis, uz Fast Motor Boat Dora ir divi stāvi ar aviokompāniju stila sēdvietas, gan pilnīgi gaisa kondicionieri, kas palīdzēs jums atpūsties uz jūsu ceļojums. Tālāk ir divi borta bāri, viens iekšpusi un vienu no ārpuses uz sauļošanās terases.

Trieste Lines darbojas divas ātrgaitas zemūdens spārnu kuģiem; uz Cris M un Fiammetta M . Abi kuģi veic ar ātrumu līdz 35 mezgliem, ir aprīkoti ar gaisa kondicionēšanu un nodrošina augstākās klases iespējas, ieskaitot bārs, televīzijas ekrānos un mūziku.

Venezia Line prāmji ir flote trīs ātrgaitas katamarāniem aprīkoti ar jaunākajām gaisa spilvenu tehnoloģiju, kas apvienotu uzlabotas īpašības katamarāniem un Hovercrafts. Šī tehnoloģija ļauj ātrumu līdz 40 mezgliem, nodrošinot ļoti ērtu braucienu. Borta, Venezia Lines Prāmju dienests piedāvā dažādas Kuģa iekārtu, piemēram, plaši un izpildvaras stila gaisa kondicionieri atpūtas telpas, bāri un restorāni kopā ar beznodokļu iepirkšanos.

Pula ostas

Ar vēsturi iepazīšanās atpakaļ vairāk nekā 3000 gadiem, Pula ir vēsturisks veids iebraukt un atstāt valsti Horvātiju. Prāmji no Pula doties uz Venēciju Itālijā un var rezervēt internetā, izmantojot AFerry.

Pula ostu iekārtām

Pula ports ir visas pamata ērtības jums nepieciešams.

Getting Pula

Ir autobusu satiksme uz galamērķiem visā Horvātijā. Ir arī dzelzceļa stacija pašā Pula gan vēsturisku iemeslu dēļ, vilcieni, kas izlido no Pula visi iet uz Slovēniju, nevis savieno ar pārējo Horvātiju.

Pula Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Commodore Cruises

52100, Pula, Croatia

Trieste Lines

Riva 14, , 52100, Pula (Pola), Croatia

Venezia

Riva, 52100 Pula, Croatia