Plymouth Ferry

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Plymouth Maršruti

Rezervējiet prāmi uz Plimutas ar AFerry. Prāmji uz Plimutā, Anglijā, ir pieejami no Francijas un Spānijas. Jūs varat veikt prāmi uz Plimutas no Roscoff un Santander.

Plymouth prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Plimutas darbina ar Brittany Ferries. Kad jūs meklēt prāmi uz Plymouth, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Poole un Portsmouth, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Plymouth prāmji ar Brittany Ferries ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu , un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Plymouth būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Roscoff - Plymouth
(Brittany Ferries)
168 €
  • Rezervēts: Ce, 3.9.2020.
  • Ceļojiet: Tr, 23.9.2020. (Vienā virzienā)
  • Automašīna + 1
Santander - Plymouth
(Brittany Ferries)
389 €
  • Rezervēts: Pk, 28.8.2020.
  • Ceļojiet: Pr, 14.9.2020. (Vienā virzienā)
  • Automašīna + 2

Īpašie piedāvājumi

  • Plymouth Ferry
  • Plymouth Ferry
  • Plymouth Ferry

Par Plimutas

Ar savu iespaidīgo dabas ostu, Plymouth jau sen ir nozīmīga vieta britu jūras vēsturē. Tas bija no Plimutas ka Anglijas Navy, kas kuģo ar 15. gadsimtā, lai sakautu tuvojas Spānijas Armada, notikumu, kas joprojām ir svinēta daudzās Plymouth muzejiem.

Plymouth, no Anglijas dienvidu krastu, ir viens no Eiropas lielākajiem dabas ostām. Plymouth ir arī lielākā pilsēta dienvidrietumu Anglijā. Jūs varat salīdzināt un atrast lētāko prāmja braucienu pieejami no Plimutas ar mūsu viegli izmantot rezervācijas formu. Brittany prāmji ir uzņēmums, kas darbojas no Plimutas un zemāk, jūs varat atrast visu Plymouth prāmju grafiku, ceļā pavadīto laiku, kā arī mūsu labākās cenas.

Prāmji uz un no Plimutas

Brittany Ferries darboties prāmjus Anglijā, Francijā, Īrijā un Spānijā, un ir tirgus līderis Lamanša rietumu. No Plimutā, Brittany Ferries iet Roscoff par Bretaņas piekrastē ziemeļrietumu Francijā un arī uz Santanderā Spānijas ziemeļos. Brittany Ferries ir viens no mūsdienu flotes kuģu kanālā. Uz klāja jūs atradīsiet relaksējoša atpūtas zonas, piekļuve internetam un dažādi bāri un restorāni. Lielāki kuģi var arī iezīme kinoteātri, bērnu izklaides un pat naktsklubos.

Plymouth ostu iekārtām

Plimutas ostu ir liels pasažieru termināli, kas būtu satikt katru concievable nepieciešamību ar vieglumu.

Getting Plymouth

Osta ir skaidri iezīmētas no A38, galvenā piebraucamā ceļa Plymouth. Atcerieties atrauties pirms Tamar tilta. Plymouth ir arī Pirmā Great Western maģistrālēm no Londonas Paddington ar trīs līdz četri Express vilcienu dienā apstājoties pilsētu.

Rezervējiet prāmi uz Franciju vai Spāniju no lielākā pilsēta dienvidrietumos Anglijā, vienkārši un droši ar AFerry.

Plymouth Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Brittany Ferries

Millbay, Plymouth, Devon, PL1 3EW, United Kingdom