Playa Blanca Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Playa Blanca Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Playa Blanca ar AFerry. Prāmji uz Playa Blanca, Lanzarotes, ir pieejami no Kanāriju salām. Jūs varat veikt prāmi uz Playa Blanca no Corralejo.

Playa Blanca Prāmju kompānijas

Prāmji uz un no Playa Blanca darbina ar Fred Olsen, LINEAS Maritimas Romero un Naviera Armas. Jo 3 prāmju kompānijas darbojas un no Playa Blanca, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi Playa Blanca, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Arrecife, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Playa Blanca prāmji ar Fred Olsen, LINEAS Maritimas Romero un Naviera Armas ir zināms par viņu komforts un augsts servisa līmenis, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Playa Blanca būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Playa Blanca Prāmji
  • Playa Blanca Prāmji
  • Playa Blanca Prāmji

Par Playa Blanca

Playa Blanca prāmju osta ir dienvidu pilsēta Lanzarote (Kanāriju salas). Playa Blanca ir Lansarotes jaunākais un visstraujāk augošais kūrorts. Tas ir sarežģītāka nekā daži no citiem kūrortiem uz salas, un ir liels jahtu piestātne, daži no labākajiem villas un dzīvokļi uz salas, kā arī daudz kafejnīcu un restorānu apmeklētājiem baudīt. Playa Blanca arī lepojas ar skaistu 9km gara pludmale, tūrisma un tirgus segmentu iepirkšanās, kā arī fantastisku nakts bāriem un restorāniem.

Neatkarīgi no uzņēmuma jūs izvēlaties, lai jūsu prāmi uz vai no Playa Blanca, esat pārliecināts, lai būtu gluda un relaksējošu braucienu, jo abi šie uzņēmumi piedāvā visaugstāko komforta līmeni uz kuģa to mūsdienu prāmjiem. Izmantojot AFerry, jūs varat salīdzināt šos uzņēmumus malas blakus, lai atrastu buru laiku un cenu, jums ir nepieciešams.

Prāmji uz un no Playa Blanca

Fred Olsen Express ir flotes prāmjiem, kas sastāv tikai no ultra-mūsdienu strauji prāmju nozīmē, jūs sasniegsiet savu galamērķi rekordīsā laikā. Visi viņu prāmji aprīkoti bārs un kafejnīca, bērnu rotaļu laukums, kā arī satelīta televīziju. Fred Olsen ir zināms, kas piedāvā augstākā līmeņa komfortu un servisu.

LINEAS Maritimas Romero ir moderna un aizraujošu flote prāmju ceļo uz un no Playa Blanca. Pasažieri var baudīt kādu elpas ņemot viedokli, kamēr relaksējoša ar dzērienu no bāra. Dažos prāmjiem jūs atradīsiet arī stikla apakšējo stāvu, atklājot brīnumus jūras!

Naviera Armas ir moderna flote kuģi ar plašu bāriem un restorāniem. Jebkurš ceļojums ar Naviera Armas neizbēgami ir ērti un relaksējoša pieredzi.

Playa Blanca ostu iekārtām

Kad jūs ieradīsieties pie Playa Blanca prāmju ostas, jūs atradīsiet autostāvvieta, kafejnīca un daži mazi veikaliņi, lai skatītos, kamēr jūs gaidāt, uzkāpt uz jūsu prāmis.

Darba Playa Blanca

Playa Blanca prāmju osta ir viegli nokļūt līdz ar automašīnu vai sabiedrisko transportu.

Playa Blanca Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Fred Olsen

Calle Muelle de Playa Blanca, 35580, Canary Islands

Naviera Armas

Puerto de Playa Blanca, 35580 - Playa Blanca, Canary Islands (Lanzarote)

Lineas Maritimas Romero

Calle Muelle de Playa Blanca, 35580, Canary Islands