Pisaetos / Ithaca prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Pisaetos (Ithaca) Maršruti

  • Sami līdz Pisaetos / Pisaetos līdz Sami
    neregulārie pārbraucieni
    20 min

Pisaetos ir liels dabas zonas uz rietumiem no salas Ithaca, Jonijas jūrā. Ithaca ir pazīstama arī kā Ithaki un Ithaka, un ir maza kalnaina sala ar satriecošu zaļu ainavu. Prāmji no Ithaca buru Sami Kefalonijas salas, kas atrodas tieši pretī Pisaetos un Patras kontinentālajā Grieķijā.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt prāmjus un no Pisaetos/Ithaca. Prāmji uz Ithaca ir vada Levante Ferries.

Īpašie piedāvājumi

  • Pisaetos / Ithaca prāmji
  • Pisaetos / Ithaca prāmji
  • Pisaetos / Ithaca prāmji

Prāmji uz un no Pisaetos/Ithaca

Levante Ferries ekspluatē floti trīs kuģi; uz Fior Di Levante , tad Mare di Levante un Speedrunner III . Katram kuģim ir pilnībā gaisa kondicionēti un aprīkoti ar ērtām atpūtas ar televizoriem un WiFi, āra sēdvietas un uzkodu bāru, ēdienu un atspirdzinošus dzērienus.


Par Pisaetos/Ithaca

Ithaca ir mierīga sala ieskauj kristāldzidru ūdeni, un ideāls galamērķis relaksējošām brīvdienām ar lielu sauļošanās un peldēšanas vietās.

Pisaetos atrodas uz rietumiem no salas, saskaras kaimiņu salas Kefalonijas. Regulāras reisu ir pieejami no Pisaetos savieno divas salas, kā arī sniedz pakalpojumus, no Ithaca uz Patras kontinentālajā Grieķijā.


Pisaetos/Itaka ostas iekārtām

ērtībās Pisaetos ostā ir ierobežota, bet tas ir tikai 10 minūšu brauciena attālumā no pilsētas Vathi, kur var atrast visas ērtības.


Nokļūšana Pisaetos

Ar auto
Jūs varat sasniegt vienu pusi Ithaca no otra dažu minūšu, minēto osta Pisaetos ir labi iezīmētas.

Ar autobusu
Autobusu savienojumi ir pieejami ar grafiku, lai ietilptu prāmju novirzes no Pisaetos, tostarp autobusu, kas savieno Pisaetos uz Vathi, ostas austrumu pusē Ithaca .

Pisaetos (Ithaca) Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Levante Ferries

Ithaka Pisaetos Ferry Terminal, Pisaitos, , Ithaca, Ithaki, Greece, Greece