Piran Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Piran ar AFerry. Prāmji uz Piran, Slovēnijā, ir pieejami no Itālijas. Jūs varat veikt prāmi uz Piran no Venēcijas.

Piran prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Piran ir vada Venezia. Kad jūs meklēt prāmi uz Piran, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Hvar, Mali Losinj un Novalja, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Piran prāmji ar Venezia ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Piran būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Piran Prāmji
  • Piran Prāmji
  • Piran Prāmji

Par Piran

Piran (Pirano itāļu) ir skaista piekrastes pilsēta, kas atrodas South West Slovēnijā un netālu no robežas ar Horvātiju. Piran vēsturiskais skaistums parādā pirmsākumi to, ka pilsēta bija daļa no Venēcijas impērijas līdz 1800 sākumā. Tās vecpilsēta ir viens no vislabāk saglabātajiem vēsturiskajiem pilsētām Adrijas jūras piekrastē, ar skaistiem tinumu ieliņām. Tās ir viegli iemīlēties ar saulrietus šeit un brīnišķīgi jūras velšu restorāni ar tastiest zivju caugh vietas. Piran ir visas šarmu Venēcijas bez tās pūļiem un lepojas dažas no visvairāk senatnīgs pludmales Vidusjūrā. Šeit var iepazīt piekrastes klintis un iekšzemes wilds Istrijas pussalas līdz pārgājieni pa dabas takām starp priedes un ciprešu mežu.

Prāmji uz un no Piran

Commodore Cruise kuģis, uz Fast Motor Boat Dora ir divi stāvi ar aviokompāniju stila sēdvietu, gan pilnīgi gaisa -conditioned palīdzēs jums atpūsties savā ceļojumā. Tālāk ir divi borta bāri, viens iekšpusi un vienu no ārpuses uz sauļošanās terases.

Trieste Lines darbojas divas ātrgaitas zemūdens spārnu kuģiem; uz Cris M un Fiammetta M . Abi kuģi veic ar ātrumu līdz 35 mezgliem, ir aprīkoti ar gaisa kondicionēšanu un nodrošina augstākās klases iespējas, ieskaitot bārs, televīzijas ekrānos un mūziku.

Venezia Lines prāmji iet starp Itāliju un Horvātiju, kā arī starp Itāliju un Albāniju, un ir galvenais prāmju kompānija šajā reģionā. No Piran, Venezia Lines dodas uz Venēciju Itālijas ziemeļos. Venezia Lines ir flote trīs ātrgaitas katamarāniem ar jaunākajām gaisa spilvena tehnoloģijām. Šie amatniecība ir neticami ātrs, bet arī stabils, kas nozīmē, ka braucieni ir comfortbale un relaksējoša.

Piran ostu iekārtām

Piran ir daudzas iespējas, tostarp vietas iegādāties ēdienus un dzērienus, bankomāts un iespējas beznodokļu iepirkšanās.

Nokļūšana Piran

Piran ir skaidri iezīmētas no beigām H5 autoceļa gada un ir pieejama vai nu automašīnu vai autobusu. Nav vilcieni dodas uz Piran. Ja ceļojat ar automašīnu, ņemiet vērā, ka tie nav atļauts iekšpusē vēsturisko veco ceturkšņos pilsētas.

Piran Karte

Skatīt karti

Ostu adreses