Piraeus Athens Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Piraeus Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Pirejas ar AFerry. Jūs varat izmantot Piraeus veikt prāmjus ap Grieķiju, kā arī uz Krētas salu, Dodekanēsā salās, Ziemeļu Egejas jūras salām un Saronika salām. Vietējie pakalpojumi Grieķijā ir pieejami no Pirejas uz Katapola un Porto Heli, bet prāmji prom no Grieķijas bura 35 prāmju ostas:

Tā 9 prāmju kompānijas darbojas un no Pirejas, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Pirejas, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Prāmji ar Egejas Speed Lines un citiem uzņēmumiem, kas darbojas uz un no Piraeus ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Pirejas būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Heraklion - Piraeus
(ANEK Superfast)
82 €
  • Rezervēts: Ce, 26.11.2020.
  • Ceļojiet: Ce, 3.12.2020. (Vienā virzienā)
  • Automašīna + 1
  • Piraeus Athens Prāmji
  • Piraeus Athens Prāmji
  • Piraeus Athens Prāmji

Par Pirejas

Piraeus (arī dažkārt sauc Pireas) ir bijusi osta Atēnu kopš seniem laikiem, un ir centrālais mezgls, kas savieno kontinentālo Grieķiju Grieķijas salām. Piraeus ir apdzīvota jau vairāk nekā 4000 gadus un ir redzējis vēsture nāk un atpakaļ, ieskaitot neticami sengrieķu impērijā.

Rezervējiet prāmi uz idilliskā Grieķijas salām no Atēnu lielāko ostu vienkārši un droši ar AFerry. Jūs varat salīdzināt un atrast lētāko prāmja braucienu pieejami no Pirejas ar mūsu viegli izmantot rezervācijas formu. Zemāk jūs varat atrast visu Piraeus prāmju grafiku, ceļā pavadīto laiku, kā arī mūsu labākās cenas.

Prāmji uz un no Pirejas Atēnās

Egejas jūras ātrgaitas līnijas prāmji ceļo katru dienu no Pirejas uz Kiklādu salām Serifos, Sifnos, Milos, Kimolos, Folegandros, Tinos, Paros, Naxos, Ios un pasaules slaveno Santorini un Mykonos. Jūs atradīsiet Egejas dzelzceļu līnijām, mūsdienīgs gaisa kondicionieri flote ātrgaitas kuģiem piedāvā plašu borta iekārtām. Jūs varat izvēlēties vai nu biznesa vai ekonomiskās klases sēdvietu un to kuģi ir aprīkoti ar kafijas un uzkodu bāros, veikalos un interneta pieslēgums.

Anek un Superfast ir apvienoti, lai veidotu flotes flote 15 lielisku mūsdienu gaisa kondicionieri kuģi visu piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu uz klāja. Jūs varat izvēlēties no plaša iekšējā vai ārējā kuģu kajītēs ar divām, trim vai četrām gultām un Anek Superfast Itālija, Grieķija maršrutos jūs pat varat izvēlēties luksus kajītes raksturo viesistaba un TV un interneta pieslēgums. Tagad jūs varat arī rezervēt naudas vērtību ", kempingiem klājA" pakalpojums ar AFerry.

ANES Prāmji ekspluatē floti divu kuģu, uz Proteus un Ag. Nektarios . Katram kuģim ir pilnu iekštelpu un āra sēdvietas un atpūtas, kā arī dažādas uzkodas un atspirdzinājumi ir pieejami uz kuģa.

Blue Star Ferries ir viena no lielākajām prāmju kompānijām, kas apkalpo Grieķiju. No Pirejas, Blue Star Ferries doties uz kādu no svarīgākajiem Grieķijas salām, ieskaitot Rhodes, Santorini, Mykonos, Naxos, Koblues, Ios un daudzi citi. Blue Star Ferries "Modernie kuģi gaisa kondicionētāju piedāvā pilnu borta iekārtām. Saimniecība ietver interneta pieslēgumu, plašu sēdvietu iespējas un kabīnes, pilna servisa restorāniem un veikaliem. Daudzi Blue Star Ferries tagad arī iezīme našķis ir ātrās ēdināšanas restorāni nodrošinot ātru maltītes un uzkodas ir ideāli piemērotas bērniem un pieaugušajiem līdzīgi.

Hellenic Seaways ir viens no lielākajiem un visvairāk labi zināms no Grieķijas prāmju kompānijām. Kā arī tradicionālo prāmju kompānija darbojas arī katamarānu tipa kuģus un ātri prāmjiem, kas dažkārt var būt līdz 50% ātrāk nekā citiem uzņēmumiem, ar parastajiem prāmjiem. Tas nozīmē, ka jūs varat salu hop, un ir vēl vairāk laika, lai baudīt savu galamērķi. Viņu prāmjiem ir moderni un piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu uz klāja.

Minoan Lines prāmji ir vadošais grieķu prāmju kompānija, kas darbojas jau gandrīz 40 gadus. Viņu flote seši ultra-mūsdienu gaisa kondicionieri kuģi ir aprīkoti ar pilnu klāstu borta iekārtām. Tie ietver pilnīgi un pašapkalpošanās restorāni, interneta piekļuves numurus un veikali. Dažos kuģiem jūs varat atrast vasaras laiks peldbaseins, bārs, diskotēka un pat zāle. Protams, visi viņu prāmji piedāvā plašu atpūtas un kajītes un, ja nepieciešams, viņi pat nodrošināt apkalpošana.

Saronika Prāmji iet flote četriem kuģiem; uz Phivos , Archaeos , Apollon Hellas un Poseidon Hellas . Katrs kuģis ir aprīkots ar ērtiem krēsliem, bāri apkalpo karstos un aukstos dzērienus un uzkodas, un daudz ir atklāts klājs piedzīvot lielisku skatu uz Grieķijas salām un skaisto okeānu.

Zante Ferries darbojas trīs parastie prāmjus, viss pilnībā aprīkoti ar modernām iekārtām. Atpūtieties bārā, ņem skatus ārā uz klāja, vai vienkārši atpūsties aviokompāniju stila sēdekļiem.

Piraeus ostu iekārtām

Pirejas ostas piedāvā visas concievable iespēju, no veikaliem un restorāniem gaisa kondicionieri izlidošanas atpūtas, gājēju celiņiem un wi-fi pārklājumu visā ostas.

Getting Piraeus

Atēnu metro 1 beidzas pie ostas un piedāvā ērtu veidu, kā iegūt un ārā no pilsētas. Ir arī bieži autobusi. Jūs varat iegādāties biļeti par eiro, kas ir derīga visu savieno pakalpojumiem deviņdesmit minūšu laikā. Ir bezmaksas autobusi ietvaros ostā pati.

Piraeus Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

ANEK Superfast

Limani Peiraia, 18531 Peiraias, Greece

ANES Ferries

Limani Peiraia, 18531 Peiraias, Greece

Aegeon Pelagos

Limani Peiraia, 18531 Peiraias, Greece

Aegean Speed Lines

Limani Peiraia, 18531 Peiraias, Greece

Blue Star Ferries

Limani Peiraia, 18531 Peiraias, Greece

Blue Star Ferries

Limani Peiraia, 18531 Peiraias, Greece

Hellenic Seaways

Limani Peiraia, 18531 Peiraias, Greece

Sea Jets

Limani Peiraia, 18531 Peiraias, Greece

Saronic Ferries

Limani Peiraia, 18531 Peiraias, Greece

Zante Ferries

Limani Peiraia, 18531 Peiraias, Greece

Minoan Lines

Limani Peiraia, 18531 Peiraias, Greece