Piombino Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Piombino Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Piombino ar AFerry. Prāmji uz Piombino, Itālijā, ir pieejami no Korsiku, Elbas un Sardīnijā. Jūs varat veikt prāmi uz Piombino no Bastia, Cavo, Golfo Aranci, Olbia, Porto Vecchio, Portoferraio un Rio Marina.

Piombino Ferry Kompānijas

Ferries uz un no Piombino tiek darbināti ar Corsica-Sardīnija Ferries, Moby Lines un Toremar. Jo 3 prāmju kompānijas darbojas un no Piombino, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Piombino, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Dženova, Livorno un Savona, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Piombino prāmji ar Korsika-Sardīnija Ferries, Moby Lines un Toremar ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Piombino būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Piombino Prāmji
  • Piombino Prāmji
  • Piombino Prāmji

Par Piombino

Historical, majestātisks Piombino atrodas centrā seno Etruria un ir vieta trīs ostu kopš seniem laikiem, un tagad ir pats svarīgākais pasažieru prāmju osta Itālijā. Pilsētā ir daudz vēsturisku ēku un brīnišķīgu skatu no Piazza Bovio. Sākotnējais vietā Piombino sākotnēji bija neliels ciems pie lielākā pilsēta. Kad lielāka pilsēta tika uzbruka grieķu pirātiem, vietējie iedzīvotāji veica dzīvesvietu ciematā Piombino, kas pakāpeniski kļuva pilsēta tā ir šodien. Tātad, rezervēt prāmi no šī majestātiskā un vēsturisko ostas pilsētu, vienkārši un droši ar AFerry.

Prāmji uz un no Piombino

Moby Lines prāmji ir prāmju pakalpojumus Olbia Sardīnijā un Portoferraio uz vēsturisko Elbas salu. Uz kuģa, jūs atradīsiet Moby Lines prāmji nāk ar plašu iekārtu. Visi viņu prāmji ir bērnu spēļu laukumus, spēles telpas un restorānu telpas, kā arī virkni kabīnes un sēdvietu iespējas. Daži Moby Lines prāmji ir arī peldbaseini, pilna servisa restorāniem un bāriem.

Toremar Prāmji , kas izveidota 1976. gadā, nodrošina prāmju satiksmi no Piombino uz Portoferraio uz Elbas un uz Rio Marina Itālijas kontinentālajā daļā. Šodien, tas ir ļoti aizņemts operators. 2009. gadā tā veica gandrīz 2 miljoni pasažieru vilcienā savas flotes astoņām mūsdienu gaisa kondicionieri kuģiem. Uz kuģa, jūs atradīsiet eskalatoriem un vairums prāmju arī sniegt bāri un iepirkšanās pasāža. Vecākiem, kas ceļo ar maziem bērniem rotaļu laukumi ir noderīgs papildinājums borta iekārtām.

Corsica Sardīnija Ferries ir viens no galvenajiem prāmju uzņēmumiem, kas apkalpo salām Korsiku un Sardīniju. No Piombino viņi iet uz Bastia Ziemeļaustrumos Korsikas. Uz kuģa Korsika Sardīnija prāmi, jūs atradīsiet virkni pakalpojumu un iekārtu, tostarp plašas atpūtas telpas, bāri, restorāni un veikali.

Piombino ostu iekārtām

Restorāni un veikali ir pieejami ostā, sniedzot jums vairāk iespēju, nekā jūs varat krata stick.

Nokļūšana Piombino

Piombino ir skaidri apzīmēts off SS1 autostrāde.

Piombino Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Corsica-Sardinia Ferries

Piazzale Premuda Stazione Marittima, 57025 Piombino, Italy

Moby Lines

Piazzale Premuda, I - 57025, Italy

Toremar

Nuova Stazione Marittima, 57025 Piombino, Italy