Pingtan Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Jūs varat pasūtīt prāmjus no Pingtan uz Taichung ar AFerry. Par Pingtan prāmju maršruti ir vada Fujian Cross Strait Ferry. Skatīt izlidošanas dēļi zem jaunāko grafikiem un izmantot rezervācijas formu pa kreisi, lai rezervēt Pingtan prāmis ar AFerry.

  • Pingtan Prāmji
  • Pingtan Prāmji
  • Pingtan Prāmji

Prāmji uz un no Pingtan

Fujian Cross Strait Ferry borta iekārtas ietver aviokompāniju stila sēdvietas, pārtikas korts, rotaļu laukums bērniem, atpūtas un veikaliem.

Nokļūšana Pingtan

Ir vairāki autobusu pakalpojumu ostai no vietējiem pilsētām. Visbiežākie autobusi ierodas ik pēc 20 minūtēm dienas laikā, no Fuqing maršrutā 18, un Fuzhou uz autobusu 49. Taksometru pakalpojumi ir pieejami arī uz un no ostas.

Par Pingtan

Pingtan ir piektā lielākā sala Ķīnā, un tas ir saistīts ar cietzemi, izmantojot ceļa tilta. Salas ekonomika lielā mērā balstās uz tūrismu, jo laiks ir karsts un mitrs ar lielāko gada, ar maigām ziemām.

Tātad, rezervēt prāmi uz Ķīnu, vienkārši un droši ar AFerry!

Pingtan Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Fujian Cross Straight Ferry

Pingtan Ferry Terminal, Pingtan County, China