Picton Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Picton Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Piktonai ar AFerry. Vietējie pakalpojumi Jaunzēlandē ir pieejami no Piktonai Velingtonu.

Picton Prāmju Uzņēmumi

Prāmji uz un no Piktonai kuras ekspluatē pēc Bluebridge un Interislander. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Picton, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Picton, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Picton prāmjiem ar Bluebridge un Interislander ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Piktonai būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Picton Prāmji
  • Picton Prāmji
  • Picton Prāmji

Par Piktonai

Picton ir vārti uz Marlborough Sounds, tās vīnkopības zonu un, tālāk uz dienvidiem, uz Kraistčērču un ārpus tās. Picton ir gleznainā piejūras pilsēta Jaunzēlandē, ko bieži dēvē par Gateway uz Dienvidu salas. Prāmji palaist visu gadu visā Cook šaurumu uz Piktonai no Velingtonas uz North Island. Picton nestled pie galvas Queen Charlotte Sound, apdullināšanas Marlborough Sounds un ir viens no Jaunzēlandes skaistākajām piejūras pilsētām, ar pievilcīgu jūrmalas dotted ar kafejnīcām, restorāniem un galerijām. No Piktonai varat pārgājienā vai kalni, velosipēdu pāri Queen Charlotte Track, kas ir viens no labākajiem un visvairāk dažādu piekrastes ierakstus Jaunzēlandē, vai veikt pusi dienas ekskursijas jūras smaiļošana ekskursija pa rietumu galā Karalienes Šarlotes šaurums redzēt ērgļi starus , jūras kraukļi, mazie zilie pingvīni, roņi un delfīni.

Prāmji uz un no Picton

Interislander ir viens no Jaunzēlandes pazīstamākajiem prāmju pakalpojumus un sniedz pakalpojumus ar trīs ultra-mūsdienu luksusa prāmjiem. Visi viņu prāmji piedāvā jaunākās iespējas, lai padarītu jūsu ceļojums patīkams.

kuģa, jūs atradīsiet daudz novērošanas klājiem, relaksējošas krēsli un dīvāni, bāri un restorāni, kas piedāvā svaigi pagatavotas vietējo virtuvi. Daži prāmji ir arī kinoteātri un bērnu spēļu laukumu. Ceļošana uz Inteislander prāmja patiesi ir lielisks pieredze un uzskati jums patiks ceļam ir vērts prāmju biļetes vien!

Picton ostu iekārtām

Picton termināls šobrīd darbojas starp 8.00 am un 20:00 no pirmdienas līdz sestdienai, un starp 8 rītā un 11.00pm svētdiena. Darbības laiks var atšķirties, lai pielāgotos kustības grafiku izmaiņām. Ja nepieciešams iekāpšanas assitance var piešķirt.

Jūs atradīsiet interneta piekļuve tiek nodrošināta ostā par nelielu samaksu. Jūs varat vai nu izmantot WiFi vai veltīts interneta kioskus.

Nokļūšana Picton ostu

Ar auto un autostāvvieta
Picton ostas ir labi apzīmējuma publicēta un viegli sasniegt ar automašīnu. Port Marlborough nodrošina 60 minūšu autostāvvietas pie Picton termināla ieejas bez maksas.

Ilgtermiņa autostāvvieta ir pieejama aptuveni 200 metru attālumā no termināla (netālu no vecās dzelzceļa stacijas). Tas ir Pay un Display un šobrīd maksā $ 1 stundā vai dienā 6 $. Samaksas un displeja ierīce atrodas galvenajā ilgtermiņa autostāvvietā. Monētas par atalgojuma un displeja mašīnu var iegūt no Interislander biļešu kases.

GPS
Ja izmanto GPS savā automašīnā, Interislander termināli var atrast apskates objekti izvēlnē, parasti tranzīta vai Ferries kategorijām. Picton termināls Latitude - 41. 17,136599999999902 un garums 174,0 ,3084000000006881.

Ar vilcienu
Ja jūs ierodaties ar Coastal Klusā vilcienu, jums vajadzētu padarīt savu ceļu no dzelzceļa stacijas uz Interislander Reģistrēšanās termināli kājām (apmēram 4 minūšu gājiena attālumā). Šķērsot ceļu no dzelzceļa stacijas uz i-vietnē, nogriezieties pa kreisi un sekojiet zilo līniju, uz Interislander galvenajām durvīm.

Taksometru/transporta pakalpojumus
Daudzi ūdens taksometru operatoriem būs piliens jums off tirdzniecības mola blakus Interislander terminālu pēc pieprasījuma. Turklāt daudzi no vietējiem izmitināšanas pakalpojumu sniedzējiem darboties savus neoficiālus transportlīdzekļus.

Ūdens Taksometri
Vairāki ūdens taksometru uzņēmumi darbojas no Picton piekrastes josla, ieskaitot Cougar līniju un Beachcomber kruīzi. Jūs varat atrast tos 10 - 15 minūšu gājiena attālumā no priekšā Interislander Terminal. Daudzi no šiem uzņēmumiem piedāvājam uzņemt no komerciālā mola blakus Interislander terminālu pēc pieprasījuma.

Ar autobusu
autobusā un piepilsētas pieturai pakalpojumiem nāk no ārpus pilsētas ir ērti atrodas Interislander terminālā.

Kājām , kas ar kājām, termināls ir tikai dažu minūšu gājiena attālumā no Picton pilsētas centra. Sekojiet zilo līniju, no apakšas uz galveno ielu garām i-vietas uz termināla ieejas durvīm.

Rezervējiet prāmi uz maginficent Picton ar AFerry.

Picton Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Bluebridge

1 Lagoon Road, Picton, , New Zealand

Interislander

Auckland Street, Central Picton, New Zealand