Pico / Madalena prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Pico/Madalena Maršruti

Rezervējiet prāmi uz Pico/Madalena ar AFerry. Vietējie pakalpojumi Azoru salas ir pieejami no Pico/Madalena līdz Porto Horta un Porto Velas.

Pico/Madalena Prāmju kompānijas

Prāmji uz un no Pico/Madalena ir vada Atlânticoline. Kad jūs meklēt prāmi uz Pico/Madalena, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Pico/Madalena prāmji ar Atlânticoline ir zināms par viņu komforts un augsts servisa līmenis, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Pico/Madalena būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Pico / Madalena prāmji
  • Pico / Madalena prāmji
  • Pico / Madalena prāmji

Par Pico/Madalena

Madalena ir ostas uz salas Piko, sala Portugāles Azoru salās, ir arhipelāga 850 jūdzes uz rietumiem no Portugāles Ziemeļatlantijā. Madalena ir aptuveni 6000 iedzīvotāju. Tikai īsa brauciena attālumā ir vulkāns Ponta do Pico, augstākais kalns Azoru salu. Tie, kas dara to uz augšu, tiks apbalvoti ar brīnišķīgu skatu. Portugāles dzejnieks Raul Brandão sauc Pico "Ilha Preta" ( "Melnais sala"), jo tās melnās vulkānisko augsni.

Pico/Madalena prāmju ostas

Prāmju osta Madalena atrodas uz rietumu krastu uz salas Pico. Madalena ir lielākā osta uz salas, un kā tāda daudz Pico infrastruktūras atrodas netālu no ostas.

Pico/Madalena Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Atlânticoline

R Porto - Madalena, 9950 - Madalena, Ilha do Pico, Portugal