Phuket Ferry

Phuket Ferry
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Phuket Ferry darbojas no Puketas salā, Taizemē uz Phi Phi, Koh Lanta, Railay un vairāk.

Visiem Puketa prāmju maršrutiem un jaunākās cenas un burāšanas reizes skatīt zemāk. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu Puketas prāmju grafiku.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija visiem pasažieriem ne vēlāk kā 30 minūtes pirms izbraukšanas.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

Phuket Ferry Maršruti

   Borta Puketa Prāmis

   Jums būs nepieciešams, lai izdrukātu savu rezervācijas apstiprinājumu. Lūdzu, pārbaudiet piestātne informāciju iepriekš, lai precīzi zinātu, kur iet. Operators iesaka pārbaudīt, vismaz ar 30 minūtes pirms izlidošanas.

   Lai pārietu no lidostas uz Rassada Pier (Phuket), jūs varat veikt taksometru no lidostas tikai pie izejas no termināla.

   Kad jūs ieradīsieties pie mola prezentēt savu drukāto rezervāciju personālam laivas. Viņi dos jums uzlīmi vai iekāpšanas karti un tieši jums, lai jūsu laiva. Vairumā ostu darbinieki būs tuvu laivu, bet Puketā tie būs pie stendiem ar kravas telpā. Lielākā daļa doki ir darbinieki, kas palīdzēs jums uzsākt savu bagāžu.

   bagāžas pabalsts ir līdz 20 kg uz vienu personu, un visas jūsu rokas bagāža var tikt iepakoti un nosūtīti bez papildu maksas. Vietējie darbinieki patur tiesības veikt drošības pārbaudes. Lūdzu, sazinieties ar mums, ja jums ir neparasti bagāžā personiskai lietošanai, vai jums ir kādi jautājumi.

   Vairumā laivu dzērieni, tiek piedāvātas uzkodas un vieglas maltītes uz kuģa.

   Laivas ir diezgan liels, un var burāt visos laika apstākļos, izņemot visvairāk galējībām. Sliktos jūras apstākļos pasažieri jāpaliek iekšpusē kuģa, bet, ja laika apstākļi ir labi, viņi varēs doties uz ārējā klāja.