Dodecanese Flying Dolphins

Dodecanese Flying Dolphins
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Dodecanese Flying Dolphins piedāvā ātru prāmju un zemūdens spārniem pakalpojumus starp Turciju un Dodekanēsas salām Rodas un Kosas. Dodekanēsā Flying Dolphins prāmju pakalpojumi ir daļa no Phoenix Marin Ltd.

Jūs varat pasūtīt Dodecanese Flying Dolphins prāmju ar AFerry. Skatīt zemāk, lai iegūtu detalizētu informāciju par kustības grafiku un labākās cenas klienti ir atraduši nesen. Ja redzat cenu vēlaties, izmantojiet Iegūt Cena pogu pasūtīt!

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija kājāmgājējiem ne vēlāk kā 30 minūtes pirms izbraukšanas, bet visiem pārējiem pasažieriem — ne vēlāk kā 60 minūtes pirms izbraukšanas.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

Dodecanese Flying Dolphins Maršruti

   Uz kuģa ar Dodekanēsas Flying Dolphins

   Dodecanese Flying Dolphins flote sastāv no viena zemūdens spārnu prāmja uz Egejas Prince , un divi monohull ātri prāmji; uz Panormitis un Express Panormitis . Visi kuģi var sasniegt ātrumu uz augšu 25 mezgli.

   uz viņu kuģiem jūs atradīsiet ērtas sēdvietas un panorāmas logi, kas ļauj jums baudīt burvīgu skatu uz Turcijas piekrasti un jūru.


   Par Dodecanese Flying Dolphins

   Dodecanese Flying Dolphins ir daļa no Phoenix Marin Ltd un nodrošina atiet no Turcijas ostām Bodrumas, Datca un Fethiye, savienojot Turciju Dodekanēsā salas.


   Vai jums izvēlēties Dodecanese Flying Dolphins Fethiye Rodas maršruts, Bodrumas uz Kos pakalpojumu, vai jebkuru citu Dodecanese Flying Dolphins burāšana, jums ir pienākums būt relaksējošu un komfortablu braucienu droši zinot, ka jums daudz ar AFerry.