Phi Phi Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Jūs varat pasūtīt prāmju no Phi Phi ar AFerry. Prāmju maršruti ir vada Samui Ferry un Puketas Ferry. Skatīt izlidošanas dēļi zem jaunāko grafikiem un izmantot rezervēšanas formu iepriekš rezervēt Phi Phi prāmis ar AFerry.

Phi Phi salas atrodas Taizemē, no Puketas salā un Malakas šaurums. Galvenais sala grupas ir Phi Phi Don, kas ir lielākais viens un ir vairāk iedzīvotāju. Vai šajā salā, kur jūs atradīsiet mūsdienu Phi Phi Tonsai mola. Jūs varat iegādāties prāmju biļetes tiešsaistē AFerry salām Samui un Phangan (braucienu, kas ietver nodošanu ar autobusu).

Phi Phi salām bija scenārijs filmai "The Beach", kas ir bijis piesaistot pietiekami tūrismu kopš tā laika. Šodien tas ir viens no populārākajiem galamērķiem Taizemē par praksi niršana, smaiļošana un citu jūras darbību.

Visi Phi Phi salas pieder pie nacionālā parka Hat Nopparat Thara-Ko Phi.

  • Phi Phi Prāmji
  • Phi Phi Prāmji
  • Phi Phi Prāmji

Phi Phi termināli

operatori Ferry Phuket un Samui Prāmju piedāvā šādus pakalpojumus no Phi Phi Don:

Phi Phi Tonsai Pier atrodas salas dienvidu un ir galvenā osta. No turienes prāmju atkāpties uz salām Phuket, Lanta, Phangan, Samui salā un Krabi Town. Par braucieniem uz salām Samui un Phangan ir pakļauti 3 stundas pārskaitījumu ar autobusu.

Laemtong Bay termināļu atrodas uz ziemeļaustrumiem no salas, un ir pakalpojumi Puketa Rassada Pier un Krabi Town Klong Jilad Pier. Tas nav piestātne, prāmju pieejas, cik vien viņi var līdz krastam, un tad pasažieri ņemt mazāku laivu uz pludmali.

Kā tur nokļūt

Tur nav motorizētā transporta uz salas, cilvēki ceļo ar velosipēdu vai kājām.


Tātad, rezervēt prāmi uz un no Phi Phi vienkārši un droši ar AFerry!

par Phi Phi salām

Phi Phi salas Taizemē meliem starp rietumiem Malakas šaurums krastā kontinentu un salas Phuket. Ko Phi Phi Don ir lielākais un visvairāk apdzīvotā no visām salām, kas veido Phi Phi salām. Ko Phi Phi Lee ir arī popluar jo tā apdullināšanu pludmales, kas bija vieta 2000 filmā "The Beach". Salas, kas veido Phi Phi salas ir Krabi provincē.

Phi Phi Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Phuket Ferry (Liva Group HK Limited)

Moo 7, Phi Phi Island, Krabi, 81000, Thailand

Samui Ferry (Liva Group HK Limited)

Moo 7, Phi Phi Island, Krabi, 81000, Thailand