Phangan Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Jūs varat pasūtīt prāmjus no Phangan ar AFerry. Prāmju maršruti ir vada Samui Ferry. Skatīt izlidošanas dēļi zem jaunāko grafikiem un izmantot rezervēšanas formu iepriekš rezervēt Phangan prāmis ar AFerry.

Phangan sala atrodas Taizemes līča un ir daļa no arhipelāga Samui ar Samui salas Dienvidāzijas un Tao salas uz ziemeļiem.

Phangan ir brīnišķīgs galamērķis, kas tika izvēlēta vairākkārt seno karaļu Taizemes pavadīt savas brīvdienas. In interjers salas, jūs varat atrast vairākus ūdenskritumus, tostarp lielākā no nekā Sadet-Ko Pha Ngan National Park. Lietus sezona notiek no maija līdz novembrim. Uz AFerry jūs varat iegādāties biļetes Phangan Thong Sala Pier uz Samui, Phi Phi un Tao salas.

Visa pagājušā gadsimta iedzīvotāju ir regulāri audzēti, dzīvo šodien galvenokārt no tūrisma, kas piedāvā spa un vietas atkāpšanās un meditācija, un sekundārā no kokosriekstu lauksaimniecību un zvejniecību. Ir daudzi budistu tempļi, sala tiek uzskatīta par garīgo vietu.

  • Phangan Prāmji
  • Phangan Prāmji
  • Phangan Prāmji

Phangan termināls

Operators Samui Prāmji piedāvā prāmju pakalpojumus no Phangan Thong Sala Pier, lai Samui Bangrak Pier, Samui Maenam mols, Phi Phi Tonsai mola un Tao Mae Head Pier.

Kā tur nokļūt

Populārākās metodes transportēšanas uz salas ir pasažieru pick-up kravas, ko sauc par "songthaew", motociklu un taksometri.


Tātad, grāmata jūsu prāmi uz un no Phangan vienkārši un droši ar AFerry!

par Phangan

Phangan (Koh Phangan) ir sala Taizemes līča dienvidaustrumu Taizemē. Koh Pha-Ngan Featured pamanāmi Alex Garland romānā pludmales un ir labi pazīstams ar savu Full Moon puse, ikmēneša deju mūzikas festivālā, kas no Haad Rin Nok pludmales dienvidos salas katru mēnesi. Ar dienvidos Koh Pha-Ngan pludmales ir skaista un lieliski piemērota peldēšanai un kopumā pludmales dienvidos ir rockier nekā tiem, kas ziemeļos.

Phangan Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Samui Ferry (Liva Group HK Limited)

Koh Phangan, Surat Thani, 84280, Thailand