Pescara Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Skaists un burvīgs Pescara atrodas uz Itālijas Adrijas jūras piekrastē uz austrumiem no Itālijas un kalpo kā svarīgs savienojums ar Horvātiju. Pescara ir viens no svarīgākajiem ekonomiskās, tirdzniecības un tūrisma centriem de Abruco reģionā. Jūs varat salīdzināt un atrast lētāko prāmja braucienu pieejami no Pescara ar mūsu viegli izmantot rezervācijas formu. SNAV ir prāmju kompānija, kas darbojas no Pescara. Pescara uz Horvātiju prāmja maršruts ir pieejams tikai vasarā (parasti jūlijā un augustā), un, ja tā ir pieejama AFerry parāda jaunākās Pescara prāmju grafiku, ceļā pavadīto laiku, kā arī mūsu jaunākās un labākās cenas.

  • Pescara Prāmji
  • Pescara Prāmji
  • Pescara Prāmji

Prāmji uz un no Pescara

SNAV prāmji a ir galvenais prāmju uzņēmums Vidusjūras savienojot Itāliju, Grieķiju un Horvātiju. No Pescara, SNAV prāmji iet uz Split un Stari Grad (Hvar) Horvātijā. SNAV ir jaunākais un ātrākais flote Vidusjūrā lielākoties veido zemūdens spārniem un katamarāni spēj lielā ātrumā, vienlaikus piedāvājot ērtas ceļojumos. Visi SNAV katamarānu un zemūdens spārniem ir kafejnīcas un uzkodu bāri uz kuģa.

Rezervējiet prāmi uz Horvātiju no Itālijas skaistākajām Adrijas jūras piekrastē, vienkārši un droši ar AFerry

Par Pescara

Pescara ir reputācija, kas ir puse pilsētas, vai uz pludmales laikā vasarā vai tālāk uz pilsētas centru ziemā. Ir daudzi slaveni diskotēkas pilsēta, kas ir vērts apmeklēt.

dzejnieks Gabriele D'Annunzio bija slavens iedzīvotājs Peskaras un veicinājusi daudz tās pašreizējo bagātību. D'Annunzio ir iespējams, vislabāk pazīstama ar to priekštecis Musolīni fašistu partijas. Viņš pārņēma nelielu pilsētu un padarīja savu privāto diktatūru uz pāris gadiem, bet Itālijas valdība tonētas pār to, ko darīt ar viņu. Viņš arī samazinājās naktspods burkānus uz jumta Itālijas parlamenta protesta pār Itālijas sakāvi I pasaules kara.

Pescara ostas

Pescara ir lielākā pilsēta Abruco reģionā Itālijas un piedāvā regulāru satiksmi uz Horvātijas pilsētas Splitas. Prāmji uz un no Pescara var rezervēt tiešsaistē ar AFerry.

Pescara ostu iekārtām

Peskaras osta ir daudzas noderīgas funkcijas, tostarp arī caurums-in-the-sienas naudas mašīna, komercnoformējumu centrs un dažas tualetes.

Nokļūšana Pescara

Jūs varat braukt uz Pescara no daudzām dažādām teritorijām Itālijā, gan ļaus papildus laiku satiksmes sastrēgumu jūs neizbēgami atrast pašā Pescara. Vilciens no Romas aizņem nedaudz garāks, bet tas ir tā vērts, lai apbrīnojamo viedokli.