Perth Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Perth atrodas uz Austrālijas rietumu piekrastē, un tā ir galvaspilsēta Rietumaustrālijas stāvoklī. Tā tika dibināta Captain James Stirling 1829. būt administratīvais centrs Gulbja upes Colony. Rottnest Express piedāvā ērtu prāmju satiksmi no Rottness Island uz termināli Perth. Zemāk jūs varat atrast visu Perth prāmju grafiku, ceļā pavadīto laiku, kā arī mūsu labākās cenas.

  • Perth Prāmji
  • Perth Prāmji
  • Perth Prāmji

Prāmji uz un no Pērtas

Rottnest Express piedāvā ērtu prāmju pakalpojumu no ostas Perth uz Rottnest Island uz Austrālijas rietumu piekrastē. Par šo pakalpojumu, Perth termināls atrodas vēsturiskās pilsētas Perth. Jūs varat rezervēt biļetes uz un no Pērtas ostas tepat AFerry.

Rottnest Express Prāmji a ir viens no Austrālijas mīļākie pasažieru prāmi. Visi viņu prāmji padarīs jūsu ceļojums patīkams ar neaizmirstamu skatu.

Perth Terminal atrodas uz mola 2, Barrack Street Jetty, Perth.

Perth ostu iekārtām

Perth termināls, kas atrodas beigās kazarmu ielā, ir nedaudz osta ieskauj Pērtas konferenču un izstāžu centrs, pāris kafejnīcas un iepirkšanās centru. Par Rottnest Express pasažieriem, kas izlido no termināla kazarmu ielas ir bezmaksas viesnīca pikaps pakalpojums pieejams.

Darba Perth ostu

Ar sabiedrisko transportu
Esplanāde dzelzceļa stacija un Esplanāde Busport ir diezgan tuvu prāmju termināla, netālu no Pērtas konferenču un izstāžu centrs. Taksometru pakalpojumi ir pieejami arī.

Ar automašīnu
Ir dažas autostāvvietas par platību, tostarp pilsētas Perth Parking dažu minūšu gājienā no prāmju termināli.


Rezervējiet prāmi uz Perth no Rottnest Island, vienkārši un droši ar AFerry.

par Pērtas

Perth ir kapitāla Rietumaustrālijas un atrodas kur Swan River pievienojas Indijas okeānu uz Austrālijas dienvidrietumu piekrastē. Soft-smilšu pludmales un gleznainu parku tikties plaukstošu pilsētu rosīgi bāri, restorāni, teātri un mākslas galerijas. No šejienes jūs varat veikt prāmi, lai redzētu Quokka uz blakus Rottnest Island, iet peldēties kristāla ūdeņos Indijas okeāna pie Cottesloe Beach, vai dodies uz magestic Kings parkā staigāt pāri apturēta treetop tiltu un apmeklēt masveida boab koku.

Perth Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Rottnest Express Ferries

2 Barrack Street, Perth WA 6000, Australia