Penzance Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Penzance, no Anglijas dienvidu krastu, ir lielākais no ciematiem rietumos, Kornvolas, Anglijā, un tas ir tikai 75 jūdžu attālumā no Plimutas, kur prāmis nāk no Santanderas ierodas. Salīdziniet un atrast lētāko prāmja braucienu pieejami no Penzance ar mūsu viegli izmantot rezervācijas formu uz šīs lapas augšpusē. Sili salas darbojas ar prāmi no Penzance un zemāk, jūs varat atrast visu Penzance prāmju grafiku, ceļā pavadīto laiku, kā arī mūsu labākās cenas.

  • Penzance Prāmji
  • Penzance Prāmji
  • Penzance Prāmji

Prāmji uz un no Penzance

Sili salas darboties prāmi uz Sili salām no Penzance Cornwall. Pārceltuves ilgst aptuveni 2 stundas un 45 minūtes, un uz kuģa Scillonian III jūs varēsiet atpūsties pie atpūtas zonās, vai ir dzērienu vai uzkodas kafejnīcās.

Rezervējiet prāmi uz Sili salām no Cornwall, vienkārši un droši ar AFerry.

Par Penzance

pēdējā nedēļā jūnija laikā varat baudīt festivāls Golowan, kur senās ķeltu tradīcijas tiek svinētas, ir arī mūzika, uguņošana un ielu performances. Ikvienam ir liels laiks, it īpaši milzu alus telts ar dzīvo mūziku un dejas līdz vēlam vakaram.

Penzance ostas

Penzansa ir dzimtajā viens no tēviem elektroķīmija, Humphry Davy. Tā ir lielākā no ciematiem rietumos, Kornvolas, kur jūs atradīsiet vairāk nekā 30 krogi un daudzi restorāni, kas piedāvā tradicionālo zivju un mikroshēmas uz itāļu, taizemiešu, ķīniešu un indiešu ēdieniem. Kad esat sated apetīti, jums ir veikali, kinoteātri un divas nakts klubi jūsu rīcībā.

Penzance ostu iekārtām

Penzance pieslēgvieta sastāv no iekšējā sausā doka un doks, pieejamas caur durvīm, kas atveras tikai trīs stundas katru Paisuma, jo ūdens līmeņa apkārt parasti ir samērā zema. Iekārtām ostā ir pamata, bet jums ir iepirkšanās centrs un restorāni tiesības ārpus ostas. No Lieldienām līdz novembrim "Scillonian III" pasažieru prāmju komplekti bura katru dienu no Penzance uz salas St Mary 's, kas atrodas Atlantijas okeānā pie 28 jūdzes no Land End. Brauciena ilgst aptuveni 2 stundas un 45 minūtes.

Nokļūšana Penzance

Ja nāk no Londonas, veikt M4 līdz Bristoles un tad M5 līdz Exeter. No turienes ņemt A30 nokļūt uz Penzance, un izpildiet signālus ostu.

Penzance Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Isles of Scilly Travel

Newlyn Pier & Harbour Commissioners, Cornwall, TR18 5HW, UK