Pentland Ferries

Pentland Ferries
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Pentland prāmi uz Orkneju un Skotijā. Pentland Ferries ir ģimenes īpašumā prāmju kompānija un ir piedāvā šķērsošanu starp Pentland Firth un Orkneju salām kopš 2001. AFerry vienmēr lētas cenas Pentland Ferries un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt Pentland Ferries uz St Margaretas Cerības un žaunām Bay. Skatīt zemāk jaunāko Pentland Ferries cenām un burāšanas reizes. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu grafiku ar ielidošanas un izlidošanas laikiem.

Pārskats

Maršruti:
2
Īsākais šķērsojums:
Gills Bay - St Margarets Hope
1 h
Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

Pentland Ferries Maršruti

  Borta Pentland Ferries

  Pentland Ferries flote sastāv no divām kuģu MV Claymore un Pentalina B. Iekārtas borta Pentland Ferries ir ierobežots sakarā ar ilgumu pārbrauktuves, tomēr jūs atradīsiet jauku relaksējoša atpūtas ar skatu uz Firth un kafejnīcai ar uzkodu bāru un tualetes.

  Pastāv lielas iespējas redzēt plašu izvēli par savvaļas dzīvniekiem, piemēram, roņu, puffins zobenvaļiem un jūras putni, bet borta pateicoties panorāmas atpūtas un sundecks.


  Par Pentland Ferries

  Pentland prāmji "jaunākais kuģis Pentalina ir ātrs katamarānu, kas nodrošina vēl ātrāku apkalpošanu un lielāku kravnesību samazinot šķērsojot laiks starp Sv Margaretas Hope un žaunām Bay nepilnas stundas.


  Ja izvēlaties izmantot Pentland Ferries Gills Bay St Margaret Hope prāmju maršrutu, jums ir pienākums būt relaksējoša un patīkams ceļojums.