Pembroke Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Pembroke Maršruti

Rezervējiet prāmi uz Pembroke ar AFerry. Prāmji uz Pembroke, Velsā, ir pieejami no Īrijas. Jūs varat veikt prāmi uz Pembroke no Rosslare.

Pembroke Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Pembroke darbina ar Īrijas Ferries. Kad jūs meklēt prāmi uz Pembroke, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Fishguard, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Pembroke prāmji ar Irish Ferries ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs jutīsieties kā jūsu brīvdienu ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Pembroke būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Rosslare - Pembroke
(Irish Ferries (Freight))
990 €
  • Rezervēts: Tr, 9.9.2020.
  • Ceļojiet: Ot, 15.9.2020. (Vienā virzienā)
  • Aut + 1
Rosslare - Pembroke
(Irish Ferries)
386 €
  • Rezervēts: Sv, 30.8.2020.
  • Ceļojiet: Ce, 5.11.2020. - Ce, 19.11.2020.
  • Automašīna + 2

Īpašie piedāvājumi

  • Pembroke Prāmji
  • Pembroke Prāmji
  • Pembroke Prāmji

Par Pembroke

Pembroke ir vēsturiskais mājvieta Velsas korgijs pembroks - Queen ir pazīstama patika šo konkrēto šķirnes suns un viņa pieder vairāki. Tā bija arī dzimtene King Henry VII. Pembroke bija vieta dažas no pirmajām zemūdens bāzēm, kad zemūdens karadarbība bija attīstīt koncepciju.

Pembroke ir galvaspilsēta Pembrokeshire West Velsā un slavena ar savu lielisko Norman pils. No Pembroke varat izmantot Irish Ferries sasniegt Rosslare Dienvidu rietumiem no Īrijas Republikā. Jūs varat pasūtīt prāmju braucienus uz Rosslare ar mūsu viegli lietot rezervācijas formu, un tālāk, jūs varat atrast visu Pembroke uz Rosslare prāmju grafiku, ceļā pavadīto laiku, kā arī mūsu jaunākās un labākās cenas.

Prāmji uz un no Pembroke

īru Prāmji ir liela un labi izveidots uzņēmums ar vairākiem maršrutiem no Apvienotās Karalistes uz Īriju. Viņu kuģis uz Isle of Inišmoras pārvalda Pembroke uz Rosslare maršrutu un uz klāja jūs atradīsiet pilnu iekārtu, tostarp bezmaksas WiFi, krūšturi, bērnu spēļu laukumi un veikali.

Pembroke ostas

Pembroke aptuveni tulko no velsiešu kā "Lands End", un tā atrodas tālu uz dienvidrietumiem no Velsas. Tā ir pazīstama ar savu slaveno pili, kas dominē visu pilsētu. Prāmji no prāmju ostas Pembroke doties Rosslare Īrijā un ir viens no veiksmīgākajiem maršrutos starp Apvienoto Karalisti un Īriju. Jūs varat pasūtīt visus prāmjus no Pembroke ar AFerry.

Pembroke ostu iekārtām

Pembroke ir moderna pasažieru terminālis, kas ietver kafejnīcas, restorāni un tūrisma informācijas pakalpojumus.

Nokļūšana Pembroke

No beigām M4, sekojiet A48 līdz Camarthen pirms pievienošanās A40 Westbound. Kad jūs sasniedzat St notīra, filiāles uz A477, kas jūs aizvedīs uz centru pati Pembroke.

Pembroke Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Irish Ferries

Pembroke Dock, Pembrokeshire, SA72 6UF, United Kingdom