Paxi Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Paxi, kas pazīstams arī kā Paxos, ir apmēram astoņas jūdzes uz dienvidiem no Korfu un saskaņā ar leģendu tika izveidots, Poseidon pats. Šī tiny sala, lieliska pastaigu un dabas entuziasti, ir tik zaļa, ka jūs varētu domāt, tas bija mežs aug ārā no jūras. Prāmju kompānija, kas darbojas no Paxi ir Eiropas Sealines. Paxi prāmja maršruts ir pieejams tikai vasarā, un, ja tā ir pieejama AFerry parāda jaunākās Pula prāmju grafiku, ceļā pavadīto laiku, kā arī mūsu jaunākās un labākās cenas.

  • Paxi Prāmji
  • Paxi Prāmji
  • Paxi Prāmji

Prāmji uz un no Paxi

Eiropas Sealines flote sastāv no divām labiekārtotām mūsdienu kuģiem, uz C/F Apollon un C/F Bridge . Uz kuģa to moderno gaisa kondicionieri kuģiem jūs atradīsiet plašu pakalpojumu klāstu, tostarp pašapkalpošanās restorāni, iekštelpu un atklāta klāja bāros kopā ar plašu kajītes un sēdvietu nozīmē, ka jūsu ceļojums no Paxi būs ērti un relaksējoša viens.

Red Star Prāmji flote sastāv no labi aprīkotas, moderni kuģi. Uz kuģa pakalpojumi ietver ērtas atpūtas zonas, restorāni un bārs un kafijas un uzkodu bārs. Kajītes svārstās no standarta līdz luksusa, un jūs varat arī rezervēt aviokompānija stila atpūtas vietas.


Paxi ostu iekārtām

Lai osta pati ir diezgan maz iespējas, ir veikali un restorāni ir viegli pastaigas attālumā no galvenās ostas.


Nokļūšana Paxi

Sala ir salīdzinoši neliels un atrast galveno pilsētu, Paxoi, būtu jāpierāda, ka nav problēmu. No turienes, osta ir labi iezīmētas un diezgan centrālo.


Par Paxi

Paxi esot jāizveido ar grieķu dieva Poseidona pārsteidzošo Korfu ar viņa Trident.

Paxi Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Red Star Ferries

Paxi Ferry Terminal,, 49082, Greece

Liberty Lines

Gaios Paxos, 49082 Paxos, Ionian Islands, Greece