Patras Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Patras Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Patras ar AFerry. Prāmji uz Patras, Grieķijā, ir pieejami no Itālijas. Jūs varat veikt prāmi uz Patras no Ancona, Bari, Brindisi un Venēciju.

Patras prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Patras ir vada Anek Īpaši ātrs, Grimaldi Lines un Minoan Lines. Jo 3 prāmju kompānijas darbojas un no Patras, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Patras, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Igoumenitsa, Paxi un Zantes, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Patras prāmji ar Anek Īpaši ātrs, Grimaldi Lines un Minoan Lines ir zināms to komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Patras būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Patras Prāmji
  • Patras Prāmji
  • Patras Prāmji

Par Patras

Patras, trešā lielākā pilsēta Grieķijā, kalpo kā valsts otrā nozīmīgākā ostas. Norēķins var datēti vismaz 4000 gadus, ja centrs mūsdienu Patras tagad stāv. Tomēr, neskatoties uz šo seno mantojumu, Patras ir ļoti moderna pilsēta: tā bija pirmā pilsēta Grieķijā ieviest elektriskais tramvajs un tika nosaukts Eiropas kultūras galvaspilsēta 2006. gadā

Prāmji uz un no Patras

Minoan Lines prāmji ir vadošais grieķu prāmju kompānija, kas darbojas jau gandrīz 40 gadus. No Patras viņu kuģi doties uz Ankona, Venēcijā un Triestē Itālijā, Igoumenitsa ziemeļrietumu Grieķiju un salas Korfu. Viņu flote ultra-mūsdienu gaisa kondicionieri kuģi ir aprīkoti ar pilnu klāstu borta iekārtām. Tie ietver pilnīgi un pašapkalpošanās restorāni, interneta piekļuves numurus un veikali. Dažos kuģiem jūs varat atrast vasaras laiks peldbaseins, bārs, diskotēka un pat zāle. Protams, visi viņu prāmji piedāvā plašu atpūtas un kajītes un, ja nepieciešams, viņi pat nodrošināt apkalpošana.

Anek un Superfast ir apvienoti, lai veidotu flotes flote 15 lielisku mūsdienu gaisa kondicionieri kuģi visu piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu uz klāja. Jūs varat izvēlēties no plaša iekšējā vai ārējā kuģu kajītēs ar divām, trim vai četrām gultām un Anek Superfast Itālija, Grieķija maršrutos jūs pat varat izvēlēties luksus kajītes raksturo viesistaba un TV un interneta pieslēgums.

Grimaldi Lines flote sastāv no sešām lielām un plašās mūsdienu prāmju, kas apvieno iezīmes tradicionālo prāmju un kruīza kuģu nozīmē, ka tās viņiem sniedz plašas iespējas otrais nevienam. Uz kuģa Cruise Roma/Barselona Zeus Palace , tad Catania , tad Florencia , tad Ikarus Palace un Sorrento jūs atradīsiet virkni ērtas kajītes, no kuriem izvēlēties, no kuriem daži ir en-suite iekārtas.

Levante Ferries flote ar trim kuģiem; uz Fior Di Levante , tad Mare di Levante un Speedrunner III . Katram kuģim ir pilnībā gaisa kondicionēti un aprīkoti ar ērtām atpūtas ar televizoriem un WiFi, āra sēdvietas un uzkodu bāru, ēdienu un atspirdzinošus dzērienus.

Rezervējiet prāmi no Grieķijas trešā lielākā pilsēta - ideāls izpētīt Peloponēsu - vienkārši un droši ar AFerry.

Patras ostas

Patras ir viena no lielākajām pilsētām Grieķijā, un kā rezultātā ir galvenais transporta mezgls cilvēkiem, kas nonāk un atstājot Grieķiju. Prāmji no Patras, Grieķijas "Gateway uz Rietumiem", buras uz Ancona, Bari, Brindisi, Trieste, Venēcijā un Igoumenitsa un salām Korfu un Kefalonijas Grieķijā. Visi prāmjiem var rezervēt internetā, izmantojot AFerry.

Patras ostu iekārtām

Patras ir milzīgs osta, un tas pats par sevi saprotams, ka ir daudz iespējas, lai iet apkārt, ieskaitot veikali, kafejnīcas, restorāni, tualetes un daudz svētlaimes gaisā kondicionēšana.

Nokļūšana Patras

Ir lielas ceļu savienojumi ar pilsētām visā Grieķijā, arī Atēnās. Pastāv arī iespēja izvēlēties šauru mērītājs dzelzceļa savienojumiem ar lielākajām pilsētām, kas pārstāv interesantu veidu, kā ceļot uz Patras. Jo mazāk piedzīvojumu var izvēlēties veikt autobusu, un ir liels autoosta netālu no ostas.

Patras Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

ANEK Superfast

South Port (New), Akti Dymeon Street, Patras, Greece

Levante Ferries

Patras Ferry Terminal , Patras 262 23, Greece

Grimaldi Lines

South Port (New), Akti Dymeon Street, Patras, Greece

Minoan Lines

South Port (New), Akti Dymeon Street, Patras, Greece