Patmos Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Patmos Maršruti

Rezervējiet prāmi uz Patmas ar AFerry. Jūs varat izmantot Patmos ņemt prāmjus ap Dodekanēsas salām, kā arī uz Grieķiju un salu. Vietējie pakalpojumi Dodekanēsā salās ir pieejamas no Patmas līdz Kalymnos, Kos, Leros, Lipsi, Rodas un Symi bet prāmji prom no Dodekanēsas salām bura Katapola un Piraeus.

Patmos prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Patmas darbina ar Blue Star Ferries un Dodekanisos Seaways. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Patmas, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Patmos, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Patmos prāmji ar Blue Star Ferries un Dodekanisos Seaways ir zināms to komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Patmos būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Patmos Prāmji
  • Patmos Prāmji
  • Patmos Prāmji

Par Patmas

Vēsturisko salas Patmos ir ziemeļu sala Dodecanese. Salas vēsturiskais centrs (Hora), klosteris Svētā Jāņa Teologa un ala Apokalipses visi Pasaules mantojuma vietām. Tiek uzskatīts, St John saņēma vīzijas, kas veido grāmatas par Revelations šajā ala Apocalypse. Pēc baznīcas tradīcijas, St John tika ieslodzīts uz salas Patmos un tas bija it kā no Patmas ka viņš uzrakstīja savu slaveno (un diezgan trippy) atklāsme St John. Tas bija viens no vispretrunīgākajiem grāmatas parādās Bībelē, un tas bija vairākus gadsimtus pirms tā tika atzīta par ko iedvesmoja visas dažādās baznīcās.

Prāmji uz un no Patmas

prāmju kompānija, kas darbojas no Patmas ir Blue Star Ferries un zem jūs varat atrast visu Patmos prāmju grafiku, ceļā pavadīto laiku, kā arī mūsu jaunākās un labākās cenas. Jūs varat salīdzināt un atrast lētāko prāmja braucienu pieejama no Patmas ar mūsu viegli izmantot rezervācijas formu.

Blue Star Ferries ir viena no lielākajām prāmju kompānijām, kas apkalpo Grieķiju. No Patmos, Blue Star Ferries doties Grieķijas salām Kos, Leros, Rodas un Syros. Viņi arī doties uz Pirejas ostu, kas kalpo Atēnas. Blue Star Ferries "Modernie kuģi gaisa kondicionētāju piedāvā pilnu borta iekārtām. Saimniecība ietver interneta pieslēgumu, plašu sēdvietu iespējas un kabīnes, pilna servisa restorāniem un veikaliem. Daudzi Blue Star Ferries tagad arī iezīme našķis ir ātrās ēdināšanas restorāni nodrošinot ātru maltītes un uzkodas, kas ir ideāli piemērots bērniem un pieaugušajiem līdzīgi.

Dodekanisos Seaways nodrošina aviosabiedrības stils sēdvietu viņu fastcraft katamarānu kuģiem . Katram kuģim ir pārtikas kiosks pārdot uzkodas un dzērienus.

Tātad, rezervēt prāmi no šajā skaistajā un vēsturiskajā salā vienkārši un droši ar AFerry

Patmos Port

sala Patmos atrodas Dodecanese diapazonā salām un ir slavena visā vēsturē - lai gan kādu laiku tā ir bijusi slavena kā vieta trimdā un cietumā. Šodien, Patmos ir lieliska vieta, lai apmeklētu un prāmji aiziet no Patmas uz citām salām Dodekanēsas reģionā, kā arī Pireaus uz kontinentālo Grieķiju. Prāmji uz un no Patmas var rezervēt tiešsaistē ar AFerry.

Patmos ostu iekārtām

Iekārtām Patmos ostas ir pamata, bet pilsēta Skala nav tālu un piedāvā plašāku pakalpojumu klāstu.

Darba lai Patmos

Osta atrodas pilsētas Skala un ir skaidri iezīmētas visā salā. Regulāra autobusu un taksometru savienot šo ostu ar pārējo salu.

Patmos Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Blue Star Ferries

Patmos Port, Patmos 85001, Greece

Blue Star Ferries

Patmos Port, Patmos 85001, Greece

Dodekanisos Seaways

Patmos Port, Patmos 85001, Greece

Hellenic Seaways

Patmos Port, Patmos, 85001, Greece.