Paros Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Paros Maršruti

Rezervējiet prāmi uz Paros ar AFerry. Jūs varat izmantot Paros veikt prāmjus ap salu un arī uz Krētā, Grieķijā un Dodekanēsas salām. Vietējie pakalpojumi salu ir pieejami no Paros 13 prāmju ostas:

Ferries prom no Kiklādu buru no Paros līdz Astypalea, Herakliona, Katapola, Piraeus, Rafina un Rhodes.

Paros Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Paros darbina ar Blue Star Ferries, Golden Star Ferries, Hellenic Seaways, Minoan Lines un jūras Jets. Jo 5 prāmju kompānijas darbojas un no Paros, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Paros, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Prāmji ar Blue Star Ferries un citiem uzņēmumiem, kas darbojas uz un no Paros ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Paros būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Naxos - Paros
(Blue Star Ferries)
22 €
  • Rezervēts: Ot, 8.9.2020.
  • Ceļojiet: Pk, 11.9.2020. (Vienā virzienā)
  • 2 Pieaugušie (Kājāmgājējs)

Īpašie piedāvājumi

  • Paros Prāmji
  • Paros Prāmji
  • Paros Prāmji

Par Paros

Paros ir viena no mazākajām salām salu, bet jau sen ir tūristu iecienīta. Kāpēc? Tā Paros ir ne pārāk aizņemta, piemēram neigbouring Mykonos vai pārāk daudz cilvēku, piemēram, kaimiņu Santorini. Šeit jūs atradīsiet kristāldzidru ūdeni un arī unspoled ainavu, ieskaitot Paras parks ir viens no nedaudzajiem pilnībā aizsargājamās dabas rezervātos Kiklādu salās.

Galvenā pilsēta (Hora), ir Parikia, un šeit jūs atradīsiet burvīgs mazi veikali un balti-mazgāti ielas. Tomēr pēdējos gados tuvējā zvejnieku ciemats Nauossa ir kļuvusi arvien populārāka karstā vietas, un, jo īpaši jūlijā un augustā tas atgādina mini-Mkyonos.

Paros ir daudz smalkas krodziņi un bāri ar mezze, un jums nekad nebūs iestrēdzis izvēles. Bet, ja tas ir klubu un deju vēlaties, palikt skaidrs. Un papildus galvenajām apmetnēm jūs atradīsiet dažas burvīgas villanges vidū salas, piemēram Lefkes - veco iedzīvotāju laikā, kad pirāti bija reāls drauds, un tā iekšzemes bija daudz drošāku. Šeit jūs redzēsiet, cik dzīve agrāk pirms tūrismu. Ja tu esi salu lēciena Kiklādu Paros noteikti vajadzētu būt jūsu maršrutā.

Prāmji uz un no Paros

Blue Star Ferries ir viena no lielākajām prāmju kompānijām, kas apkalpo Grieķiju. No Paros, Blue Star Ferries doties uz kādu no svarīgākajiem Grieķijas salām, ieskaitot Amorgos, Ios Kos, Naxos, Nisyros, Roda, Santorini un daudz ko citu. Viņi arī doties uz Pirejas ostu, kas kalpo Atēnas. Blue Star Ferries "Modernie kuģi gaisa kondicionētāju piedāvā pilnu borta iekārtām. Saimniecība ietver interneta pieslēgumu, plašu sēdvietu iespējas un kabīnes, pilna servisa restorāniem un veikaliem. Daudzi Blue Star Ferries tagad arī iezīme našķis ir ātrās ēdināšanas restorāni nodrošinot ātru maltītes un uzkodas ir ideāli piemērotas bērniem un pieaugušajiem līdzīgi.

Anek s flote 11 lielisku mūsdienu gaisa kondicionieri kuģiem visās piedāvājam pilnu pakalpojumu klāstu uz klāja. Jūs varat izvēlēties no plaša iekšējā vai ārējā kuģu kajītēs ar divām, trim vai četrām gultām un Anek Lines Itālija, Grieķija maršrutos jūs pat varat izvēlēties luksus kajītes raksturo viesistaba un TV un interneta pieslēgums.

Hellenic Seaways ir viens no pazīstamākajiem grieķu prāmju uzņēmumiem. Papildus parastajiem prāmjiem, uzņēmums arī vada katamarānu tipa kuģiem un ātri prāmjiem, kas bieži vien var būt līdz pat 50% ātrāk nekā parastās prāmjiem. Tas nozīmē, ka jūs varat salu hop pāri Grieķijas salām, un ir vēl vairāk laika, lai baudīt savu galamērķi. Jūs atradīsiet to prāmji ir moderni un sniedz pilnu pakalpojumu klāstu uz klāja.

Jūras Jets darbojas trīs kuģi savā flotes: SeaJet2, MegaJet un Superjet. Visi prāmji ir ātri un nodrošina labus savienojumus starp dažādām salām un Grieķijas cietzemi.


Tātad, rezervēt prāmi Atēnās un Grieķijas salām no Kiklādu "galvenā transporta mezgla vienkārši un droši ar AFerry.

Paros ostas

Paros ir viena no lielākajām salām Kiklādu salu grupa, un tās centrālā atrašanās vieta nozīmē, ka tā ir lieliska transporta mezgls, no kura doties uz otru salu grupā. Visi prāmji no Paros var rezervēt internetā, izmantojot AFerry.

Paros ostas iekārtām

Ostas ir pilnīgs pakalpojumu klāstu un pakalpojumus.

Nokļūšana Paros

Sala ir salīdzinoši mazs un ostas ir viegli atrast jebkurā vietā uz salas - vienkārši sekojiet skaidri ceļazīmēm.

Paros Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Blue Star Ferries

Aktoploiko Limani, 84400 Paros, Cyclades Islands

Blue Star Ferries

Aktoploiko Limani, 84400 Paros, Cyclades Islands

Golden Star Ferries

Aktoploiko Limani, 84400 Paros, Cyclades Islands

Hellenic Seaways

Aktoploiko Limani, 84400 Paros, Cyclades Islands

Sea Jets

Aktoploiko Limani, 84400 Paros, Cyclades Islands