Panstar Prāmji

Panstar
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Panstar prāmi uz Dienvidkoreju un Japānu. Panstar lepojas maršrutā no Busan līdz Osakā, burāšana garām daudziem apskates objektiem pa ceļam. AFerry vienmēr lētas cenas Panstar Ferries un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt Panstar prāmjus Busanā un Osakā. Skatīt zemāk jaunāko Panstar prāmju cenas un burāšanas reizes. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu Panstar grafiku ar ielidošanas un izlidošanas laikiem.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija ne vēlāk kā 90 minūtes pirms izbraukšanas.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

Panstar Maršruti

      Uz kuģa Panstar prāmji

      Uz kuģa Panstar Dream Jūs atradīsiet dāvanu veikals un neliels veikals, tostarp beznodokļu preces. Ja Jums ir sajūta izsalcis, tad jūs varat izmantot priekšrocības, ko uz kuģa bufetes stila restorānā vai kafejnīcā. Jūsu izklaidei ir arī karaoke telpa un pirts vannas.


      Vai jūs izmantojat Panstar Busanas Osakas prāmi maršrutā, vai Osaka Pusanas prāmju pakalpojumu jūs neizbēgami ir relaksējoša un patīkamu braucienu.