Panormitis Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Panormitis atrodas dienvidu salas Symi, jo Dodecanese. Ar AFerry jūs varat pasūtīt prāmjiem uz Panormitis no Rhodes, un ostas Symi, uz ziemeļiem no salas. Prāmji uz un no Panormitis tiek vada Dodekanisos Seaways.

Šeit varat atrast Panormitis prāmju laikus, kā arī mūsu labākos piedāvājumus.

  • Panormitis Prāmji
  • Panormitis Prāmji
  • Panormitis Prāmji

Prāmji uz un no Panormitis

Dodekanisos Seaways nodrošina aviokompānija stils sēdvietu viņu fastcraft katamarānu kuģiem. Katram kuģim ir pārtikas kiosks pārdot uzkodas un dzērienus.

Par Panormitis

Ercenģeļa Miķeļa klosteris ir galvenais redzes redzēt Panormitis, kur var iepazīt muzeju, baznīcu un mūkiem šūnas. Ir liels sajūtu mieru šajā jomā, kas ir atspoguļots pludmalēm, kas ir klusa, noslēgta un mierīgs.

Panormitis ostas

Panormitis osta atrodas uz dienvidiem no salas Symi, jo Dodecanese. Mazs ciems ir mājvieta klosteri un klusas pludmales ar smalkām smiltīm. No Panormitis, jūs varat saņemt prāmjus Ziemeļu ostā Symi un Rodas salā, kuras abas var rezervēt internetā, izmantojot AFerry

Panormitis ostas iekārtām

Ir beznodokļu veikali ostas, kā arī tualetes un uzkodām iekārtas.

Nokļūšana Panormitis

Ir daži ceļi Symi salu padarot ostas viegli atrast ar automašīnu. Ja Jums ir ziemeļu salas, jūs varat izmantot ostu Symi.

Panormitis Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Dodekanisos Seaways

, Simi 856 00, Greece