Panarea Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Panarea Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Panarea ar AFerry. Jūs varat izmantot Panarea ņemt prāmjus ap Eolu salām, kā arī uz Itāliju un Sicīliju. Vietējie pakalpojumi Eolu salas ir pieejamas no Panarea uz Lipari un Salina bet prāmji prom no Eolu salas buru Milaco un Napoli.

Panarea prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Panarea ir vada Brīvības Lines un SNAV. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Panarea, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Panarea, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Panarea prāmji ar Liberty Lines un SNAV ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Panarea būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Panarea Prāmji
  • Panarea Prāmji
  • Panarea Prāmji

Par Panarea

maza, bet gleznainā vulkāniskā sala Panarea ir daļa no Eolu salas uz dienvidrietumiem no Itālijas. Gadu, ir tikai apmēram 300 iedzīvotāji, bet vasaras mēnešos iedzīvotāju dramatiski uzbriest kā tūristi dodas uz. Sala ir slavena arī ir populārs galamērķis vidū slavenību reaktīvo kopumu, tāpēc nebrīnieties, ja jūs saskaraties daži paparaci jums laikā palikt. Tādēļ ir nepieciešams, lai rezervētu naktsmītnes tālu uz priekšu, lai tiktu garantēta kaut gulēt vasaras mēnešos.

Prāmji uz un no Panarea

SNAV prāmji ir galvenais prāmju uzņēmums Vidusjūrā, kas savieno Itāliju, Grieķiju un Horvātiju. SNAV ir jaunākais un ātrākais flote Vidusjūrā lielākoties veido zemūdens spārniem un katamarāni spēj lielā ātrumā, vienlaikus piedāvājot ērtas ceļojumos. Uz valdes to moderno gaisa kondicionieri kuģi, jūs atradīsiet visu vajadzīgo aprīkojumu, kā arī uzkodu bāri un kafejnīcas.

Liberty Lines vada flote 25 ātrgaitas kuģiem, katrs kuģis, kas aprīkots numuri ar gaisa kondicionieri, TV, mūzika, pusguļus sēdekļiem un borta bāru, atspirdzinošus dzērienus un uzkodas. Ātrākie kuģi var sasniegt ātrumu 36 mezgli.

Panarea ostas

Panarea ir maza akmeņains sala piekrastē Sicīlijas, kas ir sasniedzama tikai ar prāmi. Tā arī piedāvā lielisku skatu uz tuvējo vulkāna salas Stromboli, kas bieži vien priecē apmeklētājus ar regulāriem erruptions. Prāmji aiziet no Panarea uz Napoli. Visi Panarea prāmju var rezervēt, izmantojot AFerry

Panarea ostu iekārtām

Saimniecība ir minimāla, bet tur būs laba izvēle restorānos un kafejnīcās, pastaigas attālumā no prāmju ostas.

Nokļūšana Panarea

Tas nedrīkst būt pārāk grūti - salā nav pat ceļiem. Tikai tiekties, kur cilvēki ir, un jums vajadzētu būt iespējai redzēt ostas.

Panarea Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

SNAV

Scalo Ditella , I - 98050 Panarea , Italy

Liberty Lines

Panarea, 98055 Lipari ME, Italy