Palma Mallorca Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Palma Maršruti

Rezervējiet prāmi uz Palmas ar AFerry. Jūs varat izmantot Palma ņemt prāmjus ap Baleāru un arī uz Spāniju. Vietējie pakalpojumi Baleāru ir pieejami no Palma uz Ibiza, Mahon un San Antonio, bet prāmji prom no Baleāru bura Barselonas, Denia, Gandia un Valensijā.

Palma Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Palma darbina ar Balearia un Transmediterranea. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Palma, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Palma, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Alcudia, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Palma prāmjiem ar Balearia un Transmediterranea ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa apkalpošanu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļojumi uz Palma būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Ibiza - Palma
(Balearia)
354 €
  • Rezervēts: Pr, 7.9.2020.
  • Ceļojiet: Ot, 15.9.2020. (Vienā virzienā)
  • Automašīna + 2

Īpašie piedāvājumi

  • Palma Mallorca Prāmji
  • Palma Mallorca Prāmji
  • Palma Mallorca Prāmji

Par Palma

Palma/Palma de Maljorka ir lielākā pilsēta un osta salā Mallorca, kas ir lielākais un visvairāk apmeklētais Baleāru salām. Maljorka ir daudz ko piedāvāt apmeklētājiem, vai tā vienkārši saulainajām pludmalēm vai vēsturiskām vietām un zemniecisks lauku ciematos. Dažās jomās, piemēram, S'Arenal rajonā Palma, rūpēties, lai Lielbritānijas un citām Ziemeļeiropas iepakojuma tūristiem, kas ierodas uz saules, prieka un sportu. Bet galvaspilsēta Palma de Maljorka ir daudzas vēsturiskas vietas vērts redzēt, un pārsteidzošu skaitu ciematu un lauku apvidos joprojām ir daudz šarmu, kas piesaistīja apmeklētājus un izceļotāji uz salas dienās pirms kūrorta viesnīcas.

Prāmji uz un no Palmas

Balearia prāmji darboties gan ātri prāmjiem un parasto kuģi. Visi viņu kuģi ir moderni un labi aprīkoti. Uz kuģa, jūs atradīsiet iespējas, tostarp kafejnīcu-bāru, restorānu un veikalu papildus plašu kajītes un sēdvietu iespējas. No Palma to prāmji iet uz Barselonas, Valensijas un Denia. 2009. Balearia ieviesa četrus jaunus ātri prāmjus ar zīmolu Balearia + . Šie kuģi piedāvā komfortu izcilu līmeni un lielāku uz klāja telpas. Balearia filozofija ir tāda, ka jūsu brīvdienas būtu jāsāk brīdi, ka jūs soli uz klāja.

Transmediterranea prāmji ir galvenais Spānijas prāmju uzņēmums Spānijas dienvidos un to prāmji ir daži no modernākajiem un vislabāk aprīkota Eiropā. No Palma to prāmji iet uz Barselonu, Ibiza, Valencia un Mahon. Kā arī plašs un grezns kabīnes viņu kuģi piedāvā daudzas iespējas, tostarp bāros un restorānos. Par to lielākiem kuģiem jūs varat atrast peldbaseins, kino un diskotēku.

Palma de Maljorka Port

Palmas ir lielākā pilsēta un prāmju osta salā Mallorca, kas ir lielākais, visvairāk apdzīvotā un visvairāk apmeklētais Baleāru salām. Prāmji no prāmju ostas Palma doties uz ostām Barselonas, Ibiza, Valencia, Denia un Mahon ar operatoriem Transmediterranea, Balearia un Iscomar. Jūs varat pasūtīt visus prāmjus no Palma ar AFerry

Palma prāmju osta Services

Palma Ferry Port piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu un iespējas.

Getting Palma

Braukšana pa galvenajiem ceļiem ir diezgan vienkāršs un ir labi automaģistrāles un valsts ceļi, kas aizvedīs vairumā vietās uz salas.

Ir divas dzelzceļš Mallorca. Viens par Soller ir lielisks veids, kā izbaudīt iespaidīgo skatu uz Tramuntana kalnu grēdu.

pilsētā Palma, maksa tiek aprēķināta pēc skaitītāja, kā arī papildināt (lidostu, ostu, papildus bagāžas, papildu pasažieru uc). Inter-Village tarifs attiecas uz pārējo salu. Katram taksometra šoferis nes tarifu tabulu.

Autobusi ir visekonomiskākais veids, kā apmeklēt Palma un Mallorca salu. Dažādas autobusu uzņēmumi darbojas pakalpojumus starp Palma un pārējo Mallorca, kā arī starp dažādiem ciemiem. Palma ir četras ielas, no kuras jūs varat nozvejas autobusu. Visi no tiem atrodas netālu Plaza Plaza Espana. Palma (E.M.T) - autobuss kursē 22 autobusu līnijas un ap Palma kas visi pieturas pie Plaza Espana.

Palma Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Balearia

Estación Marítima 3, 07015, Spain

Trasmediterranea

Est. Marítima, 2, Muelle de Peraires, C.P. 07015, Balearics