Palermo Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Palermo Maršruti

Rezervējiet prāmi uz Palermo ar AFerry. Prāmji uz Palermo, Sicīlijā, ir pieejami no Itālijas, Sardīnijas un Tunisijā. Jūs varat veikt prāmi uz Palermo no Cagliari, Civitavecchia, Dženova, Livorno, Napoli, Salerno un Tunisas.

Palermo Ferry Kompānijas

Ferries uz un no Palermo tiek darbināti ar Grandi Navi VELOCI, Grimaldi Lines un Tirrenia di Navigazione. Jo 3 prāmju kompānijas darbojas un no Palermo, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Palermo, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Katānijas, Mesīnas un Termini Imerese, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Palermo prāmji ar Grandi Navi VELOCI, Grimaldi Lines un Tirrenia di Navigazione ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Palermo būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Livorno - Palermo
(Grimaldi Lines)
143 €
  • Rezervēts: Pr, 17.8.2020.
  • Ceļojiet: Pk, 16.10.2020. (Vienā virzienā)
  • Automašīna + 2

Īpašie piedāvājumi

  • Palermo Prāmji
  • Palermo Prāmji
  • Palermo Prāmji

Par Palermo

Historic Palermo galvaspilsēta Sicīlijas, ir aizņemts ostas un plaukstoša pilsēta. Palermo piemīt aizraujošu sajaukumu kultūru pilnveidojusi savas vēstures okupācijas to, arābu vai East ģermāņu. Palermo ir galvaspilsēta Sicīliju, jo ilgi pirms senajiem grieķiem. Tas sasniedza savu kultūras augstumu arābu okupācijas laikā, kad kļuva zināms par savu augsto kvalitāti mošejas un pilis un to dinamiskas dārzi, no kuriem daudzi joprojām ir vērts apmeklēt šodien. Šodien tā ir arī mājvieta vairākiem svarīgiem vīndaru.

Prāmji uz un no Palermo

Jūs varat salīdzināt un atrast lētāko prāmja braucienu pieejama no Palermo ar mūsu viegli izmantot rezervācijas formu. Prāmju uzņēmumi, kas darbojas no Palermo ir Grandi Navi VELOCI, SNAV un Tirrenia. Zemāk jūs varat atrast visu Palermo prāmju grafiku, ceļā pavadīto laiku, kā arī mūsu jaunākās un labākās cenas.

Grandi Navi VELOCI prāmji , kas dibināta 1992.gadā, ir itāļu prāmju operators kas savieno Itāliju un Sicīliju ar Sardīnijas, Spānijas, Tunisijas, Maltas un Maroku. Tie darbojas iespaidīgu flote tradicionālo un kruīza prāmjiem. Tie piedāvā plašu kabīnes, ieskaitot kabīnes invalīdiem, visi ar labierīcībām. Uz klāja jūs parasti atrast pilna un pašapkalpošanās restorāni, uzkodu bārs un veikalus. Uz valdes dažiem lielākiem kuģiem jūs varētu arī atrast kino, baseinu un pat zāle. No Porto Torres, viņi iet uz Dženovas, Livorno un Maltā.

SNAV prāmji ir galvenais prāmju uzņēmums Vidusjūras savienojot Itāliju, Grieķiju un Horvātiju. No Palermo, SNAV prāmji iet uz Civitavecchia un Neapoli. SNAV ir jaunākais un ātrākais flote Vidusjūrā lielākoties veido zemūdens spārniem un katamarāni spēj lielā ātrumā, vienlaikus piedāvājot ērtas ceļojumos. Uz valdes visiem SNAV katamarāniem un zemūdens spārniem jūs atradīsiet kafejnīcas un uzkodu bāri.

Tirrenai prāmji ir flotes kuģu galvenokārt veido pavisam jaunu super ātri prāmjiem, kas var ceļot ērti ļoti lielu ātrumu. No Palermo to prāmji iet uz Neapoli Itālijas kontinentālajā daļā. Visi Tirrenia prāmji nodrošina plašu borta iekārtām, ieskaitot bārs, pilnīga un pašapkalpošanās restorānos un veikalos. Uz klāja jūs atradīsiet arī plašus kabīnes mēbelētu ar augstiem standartiem un plašu sēdvietu iespējas.

Rezervējiet prāmi uz Itāliju, Tunisijas vai Maltā no Sicīlijas vēsturiskā galvaspilsētā, vienkārši un droši ar AFerry.

Palermo ostas

Palermo ir lielākā osta salā par Sicīlija un piedāvā regulārus sakarus starp Sicīliju, kontinentālo Itāliju un Ziemeļāfriku. Visi prāmji no Palermo var rezervēt internetā, izmantojot AFerry.

Palermo ostu iekārtām

Palermo ostas piedāvā pamata līmeņa iekārtām. Tas ir arī noteikts pilsētas centrā, kas nozīmē, jūs nekad vairāk nekā piecu minūšu gājiena attālumā no kafejnīcā vai restorānā, kas kalpo par lielisku kvalitāti pārtikas un dzērieniem.

Darba Palermo

Palermo ir labi apkalpo ātrvilcieniem un autobusi uz galamērķiem visā Sicīlijā. Tas ir arī labi ceļazīme no visas salas.

Palermo Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Grandi Navi Veloci

Calata Marinai D'Italia, 90139 Palermo, Italy

Grimaldi Lines

Molo Vittorio Veneto Nord, 90133, Sicily

SNAV

Banchina Quattro Venti , I-90142 Palermo, Sicily

Tirrenia di Navigazione

Calata Marinai d'Italia Porto, 90139 Palermo, Italy

Liberty Lines

Molo Crispi 2 e 3, 90133 Palermo, Sicily, Italy