Paldiski Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Paldiski Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Paldiski ar AFerry. Prāmji uz Paldiski, Igaunijā, ir pieejami no Zviedrijas. Jūs varat veikt prāmi uz Paldiski no Kapellskär.

Paldiski prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Paldiski tiek vada DFDS. Kad jūs meklēt prāmi uz Paldiski, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Tallinu, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Paldiski prāmji ar DFDS ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa apkalpošanu, un jums justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Paldiski būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Kapellskar - Paldiski
(DFDS LISCO)
254 €
  • Rezervēts: Tr, 7.10.2020.
  • Ceļojiet: Pk, 18.12.2020. (Vienā virzienā)
  • Automašīna + 4
  • Paldiski Prāmji
  • Paldiski Prāmji
  • Paldiski Prāmji

Par Paldiski

Par Pakri pussalas ziemeļrietumu Igaunijas slēpjas pilsētu un Baltijas jūras ostu Paldiski. Paldiski sākotnēji bija zviedru apmetne, tad tas kļuva par Krievijas jūras kara flotes bāze 18.gadsimtā. Kad tas aizstāja rokas Igauniju tika uzrakstīti Baltiski un pēc tam 1933. gadā Igaunijas izruna Paldiski kļuva par oficiālo nosaukumu. Pilsētu apkalpo Paldiski ostas ar prāmi saitēm uz Kapellskär Zviedrijā.

Prāmji uz un no Paldiski

DFDS Seaways Lisco prāmju satiksme piedāvā plašu izklaides un citu objektu, tostarp augstas kvalitātes restorāniem, bāriem, atpūtas, relaksējošā saunas un baseini un vairākas citas spa un atpūtas iespējām uz kuģa to moderni un ērti kuģiem.

Paldiski ostas

Paldiski osta, kas atrodas uz Pakri pussalas ziemeļu-rietumu Igaunijā ir vienkāršs, bet labi aprīkota moderna ostas pasniedz gan kravu un pasažieru kuģiem.

Paldiski ostas iekārtām

Paldiski prāmju osta ir ierobežota iespējās pasažieru terminālī, bet daži pamata pieejamās iespējas, ir veikals, kafejnīca, publisko telefonu un invalīdiem, kas ir atvērti prāmju pienākšanas un atiešanas.

Nokļūšana Paldiski ostā

Ostas ir spēcīgas saiknes pa ceļu no pārējā valstī. Bezmaksas autostāvvieta ir pieejama ārpus prāmju termināla. Lūdzu, skatiet mūsu karti, lai iegūtu vairāk informācijas.

Paldiski Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

DFDS LISCO

Northern Port of Paldiski, Peetri 11, 768 05 Paldiski, Estonia