P&O Ferries

P&O Ferries
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

P&O Ferries piedāvā prāmju pakalpojumus Francijā, Īrijā, Ziemeļīrijā, Holandē un Beļģijā. P&O tika izveidota 1960, un šodien ir viens no populārākajiem un labi mīlēja prāmju uzņēmumiem, kas darbojas ārpus Apvienotās Karalistes.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt P&O Ferries uz Kalē, Roterdamā, Zēbruges, Larne un Dublinu. Sāciet savu rezervāciju iepriekš, izvēloties savu P&O maršrutu. Kad jūs meklēt jūsu burāšana, kur mēs varam, mēs salīdzinātu P&O atiet pret dažādu prāmju uzņēmumiem un pat dažreiz parādīt dažādus maršrutus dodas uz vietām tuvumā. Zemāk jūs atradīsiet vairāk informācijas par to, uz kuru klāja P&O kuģiem, jaunāko P&O Ferries cenām un jaunākajiem burāšanas laiku.


Uz kuģa ar P&O Ferries

P&O pašlaik ir flote 20 moderni kuģi un veikt daudz lepnumu piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu un funkcijas uz kuģa, lai nodrošinātu, ka jums vienmēr ir relaksējoša un bez stresa braucienu.

kuģa lielākā daļa P&O Ferries, jūs atradīsiet bufetes restorāns un izsmalcinātas maltītes pieredzi. Bez tam, pastāv veikali, un par maz knaibles, Bērnu klubs, lai saglabātu tos izklaidē ceļojuma laikā.

maksimālu relaksāciju, tur ir arī kluba atpūtas telpa. Šeit, šajā mierīgajā atpūtas telpā ar brīnišķīgu skatu uz jūru, jūs varēsiet baudīt bezmaksas glāzi šampanieša vai bezalkoholisko dzērienu, pasniedz pie galda. Pastāv arī īpašs Club Lounge ēdienkarte vieglām uzkodām un dzērieniem, un bezmaksas laikraksti.

P&O darbojas parasto prāmjiem, kur tad, ja laika apstākļi ir jauki, jūs varat sēdēt ārā ar dažādiem sēdekļiem. Tā ir lieliska vieta, kur izbaudīt vasaras sauli, kā jūs apiņu pār savu galamērķi.

P&O piedāvā arī plašu kajītes, no vienkāršiem interjera telpām, ekskluzīviem suites ar skatu uz okeānu elpas uzņemšanos. Jūs varat pasūtīt kabīnes viņu nakti reisu un pat daži dienas laikā reisu. Kā jūs sasniedzat beigām rezervāciju, jums tiks piedāvāta iespēja rezervēt kabīni. Šeit mēs uzskaitīt visus pieejamos salona veidus, to iespējas un katram kabīni, jūs atradīsiet arī foto, lai jūs zināt, tieši to, ko jūs rezervāciju.

Jūs atradīsiet arī opciju grāmata prioritāte iekāpšanas tāpēc jums nav jāgaida apkārt kļūst ieslēgt vai izslēgt prāmja.

Pārskats

Maršruti:
10
Īsākais šķērsojums:
Hull - Zeebrugge
1 h
Populārākais maršruts:
Calais - Dover
Lētākais:
Dover - Calais
156 €*
*Cenu, pamatojoties uz:
 • Automašīna + 4
 • Rezervēts: Pk, 23.10.2020.
 • Ceļojiet: Se, 24.10.2020.

Īpašie piedāvājumi

P&O Ferries Maršruti

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Calais - Dover
(P&O Ferries)
208 €
 • Rezervēts: Sv, 11.10.2020.
 • Ceļojiet: Se, 24.10.2020. (Vienā virzienā)
 • Automašīna + 1
Dover - Calais
(P&O Ferries)
156 €
 • Rezervēts: Pk, 23.10.2020.
 • Ceļojiet: Se, 24.10.2020. (Vienā virzienā)
 • Automašīna + 2
Hull - Rotterdam Europoort
(P&O Ferries)
188 €
 • Rezervēts: Tr, 21.10.2020.
 • Ceļojiet: Se, 12.12.2020. (Vienā virzienā)
 • Automašīna + 1

  P&O Pet Booking Informācija

  pet booking informācija

  Jūs varat pasūtīt savu kaķi vai suni-pavadoni p & O Ferries prāmi ar AFerry. Vienkārši izvēlieties savu maršrutu un pēc tam izvēlieties numuru kaķiem vai suņiem, tu brauc ar.

  Mājdzīvnieki ceļo starp Dover un Kalē jāpaliek transportlīdzekļa pēdu pasažieri nevar ceļot ar mājdzīvniekiem šajā maršrutā. Starp Hallas un Roterdamas/Zēbrigē, mājdzīvnieki ir jāatstāj airconditioned audzētavu sniegtajiem. Pēdu pasažieriem jāatstāj mājdzīvnieki aizslēdzamās konteineros, kas spēj izturēt tiek nodrošināti ar prāmi.

  Ņemiet vērā, ka, lai savu mīluli un no Lielbritānijas uz kontinentālo Eiropu (ieskaitot Īriju), jums būs nepieciešams pet pase . Lai uzzinātu vairāk par mājdzīvnieku pasēm un ceļo kopā ar savu mājdzīvnieku skatiet mūsu pet ceļvedi .