P&O North Sea Ferries

P&O Ziemeļjūra
Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt P&O North Sea prāmi uz Beļģijā, Holandē un Anglijā. P&O lepnums sevi par nodrošinot visaugstāko pakalpojumu līmeni un komforta katram pasažierim, kas nāk uz klāja. AFerry vienmēr lētas cenas P&O Ziemeļjūras jūras prāmju un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt P&O Ziemeļjūrā Ferries uz Zeebrugge, Roterdamā un Hull. Skatīt zemāk jaunāko P&O North Sea prāmju cenas un burāšanas reizes. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu grafiku ar ielidošanas un izlidošanas laiku.

Pārskats

Maršruti:
10
Īsākais šķērsojums:
Dublin - Liverpool
1 h
Populārākais maršruts:
Calais - Dover
Lētākais:
Calais - Dover
83 €*
*Cenu, pamatojoties uz:
 • Automašīna + 2
 • Rezervēts: Ot, 25.8.2020.
 • Ceļojiet: Sv, 13.9.2020.

P&O Ziemeļjūra Maršruti

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Calais - Dover
(P&O Ferries)
83 €
 • Rezervēts: Ot, 25.8.2020.
 • Ceļojiet: Sv, 13.9.2020. (Vienā virzienā)
 • Automašīna + 2
Rotterdam Europoort - Hull
(P&O Ferries)
221 €
 • Rezervēts: Sv, 23.8.2020.
 • Ceļojiet: Pk, 2.10.2020. (Vienā virzienā)
 • Automašīna + 2
Dover - Calais
(P&O Ferries)
94 €
 • Rezervēts: Ot, 8.9.2020.
 • Ceļojiet: Sv, 13.9.2020. (Vienā virzienā)
 • Automašīna + 1

  Borta P&O North Sea Ferries

  P&O Ferries ir flotes kuģiem, kas darbojas korpusam Roterdamas un Hull uz Zēbruges maršrutiem. Jūs būsiet pārsteigti par izvēles borta pieejamā uz šiem kuģiem. Ir daudz dažādu veidu restorāniem, kas piedāvā ēdienus, sākot no vienkāršām veselīgu ēdienu Carvery un bufetes stila restorānu. Jūs atradīsiet arī iespaidīgu panorāmas atpūtas ar bāriem, kinoteātriem, šovi, kazino, ārvalstu valūtas iespējas, daudz izdevīgu iepirkšanās un bērnu izklaides jomās. Protams, ir arī ērta atpūtas un grezni labierīcībām kabīnes.


  Par P&O North Sea Ferries

  P&O Ferries ir vairāki kruīza kuģi darbojas maršrutus Ziemeļjūrā, tostarp uz Pride Hallas , Pride of York , uz Pride Roterdamas un Pride of Brugge kas visi pārvadāt vairāk nekā 1000 pasažierus un funkciju pilnu uz klāja iespējas.


  Vai jūs izmantojat P&O Ziemeļjūra Hull uz Zēbruges prāmi maršrutā, korpusam Roterdamas prāmi, vai jebkuru citu P&O North Sea prāmi jums ir pienākums būt relaksējošu un patīkamu braucienu.

  Pet Rezervēšana Informācija

  pet rezervācijas informācija

  Jūs varat pasūtīt pasūtīt savu kaķi vai suni uz kuģa p & O Ferries prāmi ar AFerry. Vienkārši izvēlieties savu maršrutu un pēc tam izvēlieties numuru kaķiem vai suņiem, tu brauc ar.

  Mājdzīvnieki ceļo starp Dover un Kalē jāpaliek transportlīdzekļa pēdu pasažieri nevar ceļot ar mājdzīvniekiem šajā maršrutā. Starp Hallas un Roterdamas/Zēbrigē, mājdzīvnieki ir jāatstāj airconditioned audzētavu sniegtajiem. Pēdu pasažieriem jāatstāj mājdzīvnieki aizslēdzamās konteineros, kas spēj izturēt tiek nodrošināti ar prāmi.

  Ņemiet vērā, ka, lai savu mīluli un no Lielbritānijas uz kontinentālo Eiropu (ieskaitot Īriju), jums būs nepieciešams pet pase . Lai uzzinātu vairāk par mājdzīvnieku pasēm un ceļo kopā ar savu mājdzīvnieku skatiet mūsu pet ceļvedi .

  Video

  P&O Ziemeļjūra YouTube Video