P&O Ferries Dover Calais

P&O Dover Calais
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt P&O prāmi uz Franciju un Angliju. P&O Ferries "Dover-Calais pakalpojums ir galvenais sniedzējs ārkanālu prāmju, kas darbojas starp slaveno ostām Dover un Kalē. AFerry vienmēr lētas cenas P&O Ferries un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt P&O Ferries uz Dover un Kalē. Skatīt zemāk jaunāko P&O Ferries cenām un burāšanas reizes. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu grafiku ar ielidošanas un izlidošanas laiku.

Pārskats

Maršruti:
10
Īsākais šķērsojums:
Hull - Zeebrugge
1 h
Populārākais maršruts:
Calais - Dover
Lētākais:
Dover - Calais
156 €*
*Cenu, pamatojoties uz:
 • Automašīna + 4
 • Rezervēts: Pk, 23.10.2020.
 • Ceļojiet: Se, 24.10.2020.

Īpašie piedāvājumi

P&O Dover Calais Maršruti

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Calais - Dover
(P&O Ferries)
208 €
 • Rezervēts: Sv, 11.10.2020.
 • Ceļojiet: Se, 24.10.2020. (Vienā virzienā)
 • Automašīna + 1
Dover - Calais
(P&O Ferries)
156 €
 • Rezervēts: Pk, 23.10.2020.
 • Ceļojiet: Se, 24.10.2020. (Vienā virzienā)
 • Automašīna + 2
Hull - Rotterdam Europoort
(P&O Ferries)
188 €
 • Rezervēts: Tr, 21.10.2020.
 • Ceļojiet: Se, 12.12.2020. (Vienā virzienā)
 • Automašīna + 1

  Borta P&O Ferries Dover Calais

  Lai gan tas ir īss šķērsošanu no Dover uz Calais, P&O Ferries mērķis ir nodrošināt jūs ar labāko borta iespējas, piemēram, lieliski restorāni un bāri, uzkodu veikals, ģimenes atpūtas un Club Lounge iespējas (par papildus samaksu), ar bezmaksas dzērieniem, labi uzkrāti borta veikali, par maiņas punkts un izklaides zona bērniem.

  AFerry.lv tagad var arī piedāvāt Priority transportlīdzekļa piekraušanu tikai par £ 12. Atrodiet savu ideālu vietu uz prāmja ar iekāpšanas pirmās. Vienkārši izvēlieties šo iespēju, veicot rezervāciju.


  Par P&O Ferries

  Katram prāmju mūsu Lamanša šķērsošanas tiek uzturēta atbilstoši augstākajiem standartiem Jūsu komfortam un drošībai, lai jūs varat būt pārliecināti par patīkamu braucienu katru kad jūs ceļot. Uz Spirit of Britain ir garākā kuģa maršrutā, turot virs 1000 automašīnām.


  Vai tas ir vienas dienas brauciena vai atpūtas brauciens uz Franciju vai Angliju, P&O Ferries Dover Calais prāmi, ir pārliecināts, ka, lai sniegtu relaksējošu un patīkamu braucienu.

  Pet Rezervēšana Informācija

  Jūs varat pasūtīt pasūtīt savu kaķi vai suni uz kuģa p & O Ferries prāmi ar AFerry. Vienkārši izvēlieties savu maršrutu un pēc tam izvēlieties numuru kaķiem vai suņiem, tu brauc ar.

  Mājdzīvnieki ceļo starp Dover un Kalē jāpaliek transportlīdzekļa pēdu pasažieri nevar ceļot ar mājdzīvniekiem šajā maršrutā. Starp Hallas un Roterdamas/Zēbrigē, mājdzīvnieki ir jāatstāj airconditioned audzētavu sniegtajiem. Pēdu pasažieriem jāatstāj mājdzīvnieki aizslēdzamās konteineros, kas spēj izturēt tiek nodrošināti ar prāmi.

  Ņemiet vērā, ka, lai savu mīluli un no Lielbritānijas uz kontinentālo Eiropu (ieskaitot Īriju), jums būs nepieciešams pet pase . Lai uzzinātu vairāk par mājdzīvnieku pasēm un ceļo kopā ar savu mājdzīvnieku skatiet mūsu pet ceļvedi .