P&O Ferries (Ziemeļjūra) Prāmji Piedāvājumi, piedāvājumi un lētu cenu

Karte

Tālāk ir lētākais P&O Ferries cenas mūsu klienti ir atrasts pēdējo trīs dienu laikā . Ja jums patīk cenu redzat, noklikšķiniet uz Saņemt Cena pogu!


Pet Rezervēšana Informācija

Jūs varat pasūtīt pasūtīt savu kaķi vai suni uz kuģa p & O Ferries prāmi ar AFerry. Vienkārši izvēlieties savu maršrutu un pēc tam izvēlieties numuru kaķiem vai suņiem, tu brauc ar.

Mājdzīvnieki ceļo starp Dover un Kalē jāpaliek transportlīdzekļa pēdu pasažieri nevar ceļot ar mājdzīvniekiem šajā maršrutā. Starp Hallas un Roterdamas/Zēbrigē, mājdzīvnieki ir jāatstāj airconditioned audzētavu sniegtajiem. Pēdu pasažieriem jāatstāj mājdzīvnieki aizslēdzamās konteineros, kas spēj izturēt tiek nodrošināti ar prāmi.

Ņemiet vērā, ka, lai savu mīluli un no Lielbritānijas uz kontinentālo Eiropu un Īriju, jums būs nepieciešams pet pase. Lai uzzinātu vairāk par mājdzīvnieku pasēm un ceļo kopā ar savu mājdzīvnieku skatiet mūsu pet ceļvedi .

Noteikumi un nosacījumi piedāvājumiem

Visi piedāvājumi
Atkarībā no pieejamības. Pilna noteikumi un nosacījumi. tikai jaunas rezervācijas. Cenu, pamatojoties uz standarta auto (5m x 1.83m augsts). Papildinājumi pieteikties papildu pasažieru organismā nav minēti un lielākiem/pār augstuma transportlīdzekļiem. Citas kabīne iespējas var maksāt vairāk. Grozījums var tikt piemērota maksa un kāršu maksu dažiem karšu veidiem.